Małgorzata Rozenek o byłym mężu - "To był tragiczny moment dla całej naszej rodziny"
TOMASZ RADZIK/East News
Newsy

Małgorzata Rozenek o byłym mężu: "To był tragiczny moment dla całej naszej rodziny"

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wrócić pamięcią do małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Miała bardzo ważny powód. Jej słowa wyciskają łzy!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek byli małżeństwem przeszło 10 lat i doczekali się dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Para mimo decyzji o rozwodzie nadal ma przyjacielskie relacje i może na siebie liczyć w każdej sytuacji. Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek zdecydowała się wesprzeć byłego męża w promocji jego nowej książki, w którym opisuje najtrudniejsze i najtragiczniejsze momenty swojego życia. Zobaczcie sami! 

Małe królestwa dzieci gwiazd! Tak wyglądają pokoje m.in. syna Opozdy, córki Halejcio czy syna Rozenek

Małgorzata Rozenek zachwala książkę Jacka Rozenka

Małgorzata Rozenek po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem zaczęła budować swoje życie od nowa. Gwiazda związała się z Radosławem Majdanem, z którym od kilku lat tworzy zgrane małżeństwo, a także doczekała się upragnionej, pociechy - Henia. Mimo rozwodu z poprzednim mężem "Perfekcyjna Pani Domu" utrzymuje z nim przyjacielskie relacje, ponieważ jak sama wspominała kilkukrotnie - rozstali się w dobrej atmosferze, do tego łączą ich synowie, którzy są dla nich bardzo ważni. 

W 2019 roku Jacek Rozenek doznał rozległego udaru. Aktor, aby dojść do pełni zdrowia, musiał poddać się kosztownej rehabilitacji. Niedługo później gwiazdor "Barw szczęścia" ogłosił upadłość konsumencką. Jacek Rozenek w najgorszych chwilach mógł jednak liczyć na Małgorzatę Rozenek- Majdan, która przez cały czas wspierała go zarówno duchowo, jak i finansowo. Teraz jednak były mąż prezenterki wydał książkę, w której opisał swoje przykre doświadczenia. Małgorzata Rozenek czynnie włączyła się w promocję jego dzieła. 

"Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie". Tak, dwa lata po przebytym udarze, mówi Jacek. To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To nie tylko emocjonalny, ale i dzięki rozmowom z ekspertami, merytoryczny opis tej choroby - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek. 

- Ta książka pokazuje, też jak ulotne potrafi być życie…Warto przeczytać 👍 - dodaje.

Także na InstaStories prowadzącej "Projekt Lady" pojawiło się obszerne nagranie, w którym Małgorzata Rozenek nie tylko po raz kolejny zachęca do przeczytania najnowszej pozycji literackiej swojego męża, ale też w poruszający sposób wspomina czasy, gdy wraz z bliskimi przeżywała tragiczną chorobę, z jaką zmagał się Jacek Rozenek.

- To zapis naprawdę tragicznych dla całej naszej rodziny, a szczególnie dla Jacka momentów związanych z jego stanem zdrowia. To książka, która nie tylko opowiada o tym co się wtedy działo, ale to tez jest książka, która edukuje, pozwala zrozumieć, czym jest udar - wyznaje na InstaStories Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek o byłym mężu:
Instagram @m_rozenek

Okazuje się, że autorem zdjęcia, które pojawiło się na okładce, jest syn byłych małżonków. 

Autorem zdjęcia okładkowego jest nasz syn @s_rozenek - dodała dumna mama. 

Dla Małgorzaty Rozenek rodzina jest najważniejsza, tym bardziej cieszy ją, że syn miał wkład w powstanie książki Jacka Rozenka. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wróciła z romantycznego wyjazdu i pokazała urocze powitanie Henia!

Jacek Rozenek z dziećmi

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów od fanów oraz znanych znajomych, którzy wzruszyli się postawą Małgorzaty Rozenek. 

- Wzrusz - napisała Agata Młynarska. 

- Wzruszające - Julia Kuczyńska, znana jakoo Maffashion. 

- ❤️ - Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". 

Zobacz także: Fani martwią się o Małgorzatę Rozenek! "Smutno się na to patrzy". Co się stało?

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
East News/TRICOLORS

Jacek Rozenek
EastNews
Newsy
Jacek Rozenek stracił mowę i porusza się na wózku inwalidzkim
Jacek Rozenek stracił mowę i porusza się na wózku inwalidzkim

Od kilku dni wiadomo o chorobie Jacka Rozenka , który w połowie maja trafił do szpitala. Popularny aktor serial przeszedł udar. Jak donosi se.pl, ma sparaliżowaną prawą część ciała i nie może samodzielnie się poruszać. Tabloid opublikował zdjęcia gwiazdy „Barw szczęścia” na wózku inwalidzkim. Stan aktora jest poważny, ale może liczyć na wsparcie rodziny, w tym byłej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan . Czy rehabilitacja i logopedzi pomogą mu odzyskać sprawność? Jaki jest stan zdrowia Jacka Rozenka? Jacek Rozenek po udarze szybko trafił do szpitala, ale mimo to jego stan jest poważny. Stracił mowę i obecnie może poruszać się tylko na wózku inwalidzkim: Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę - zdradził „Super Expressowi” znajomy aktora. Sztab rehabilitantów i logopedów pracuje nad tym, aby aktor mógł wrócić do zdrowia. Ćwiczenia odbywają się codziennie. Jacek Rozenek ma ogromne wsparcie w rodzinie. Pomaga mu m.in. syn, Adrian z pierwszego małżeństwa oraz była żona, Małgorzata Rozenek. Problemy ze zdrowiem u 50-letniego aktora zaczęły się na początku roku. To wtedy zrobiło się głośno o jego zasłabnięciu w Teatrze Kamienica. Wszystko wskazuje na to, że te wydarzenia były początkiem problemów ze zdrowiem. Na razie rodzina nie komentuje stanu zdrowia Jacka Rozenka. Zobacz także :  Stan zdrowia Jacka Rozenka jest bardzo poważny! Aktor przeszedł udar Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża            Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez...

Jacek Rozenek
EastNews
Newsy
Stan zdrowia Jacka Rozenka jest bardzo poważny! Aktor przeszedł udar
Stan zdrowia Jacka Rozenka jest bardzo poważny! Aktor przeszedł udar

Magazyn "Flesz" jako pierwszy poinformował, że  Jacek Rozenek w połowie maja trafił do szpitala. Do teraz tajemnicą było, dlaczego były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan znalazł się w placówce medycznej. Celebrytka wstrzymywała się bowiem od komentowania stanu zdrowia aktora. Prosiła za to o uszanowanie ich prywatności. "Fakt" ujawnił teraz, że Jacek Rozenek miał udar ! Czy w ciężkich chwilach może liczyć na bliskich?  Jacek Rozenek miał udar Problemy zdrowotne Jacka Rozenka zaczęły się już w marcu, kiedy to zasłabł za kulisami spektaklu. Jak informował "Flesz", aktor miał stan przedzawałowy, ale rodzina nie chciała zdradzać więcej szczegółów.  Jak udało nam się ustalić, stan jest bardzo poważny. Od menedżerki aktora, Barbary Muzyki dowiedzieliśmy się, że odwołał on występy, nagrania i szkolenia, bo czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja. To kolejna dramatyczna sytuacja w rodzinie Rozenków - czytamy we Fleszu.  Zobacz także:  Jacek Rozenek w szpitalu. Jego stan jest bardzo poważny! Jak wspiera go Małgorzata?  "Fakt" ujawnił, że Jacek Rozenek miał udar mózgu. Do zdarzenia doszło podczas objazdowej trasy teatralnej. Nie wiadomo, jakich uszkodzeń doznał artysta. Ale sądząc po wcześniejszej wypowiedzi menedżerki, jego stan zdrowia jest bardzo poważny.  W ciężkich chwilach Rozenka wspiera była żona, Małgorzata, która nie chciała komentować stanu zdrowia byłego partnera. Telefon aktora ma odbierać jego syn z pierwszego małżeństwa, Adrian. Również obecna partnerka Roxie Gąska powstrzymuje się od jakiegokolwiek komentarza. Jacek Rozenek miał udar  

Jacek Rozenek
EastNews
Newsy
W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Jacka Rozenka! Aktor wraca do zdrowia w specjalnym ośrodku
W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Jacka Rozenka! Aktor wraca do zdrowia w specjalnym ośrodku

Adrianna Biedrzyńska opublikowała w sieci nowe zdjęcia Jacka Rozenka! Jak się czuje aktor "Barw szczęścia"? Kilka tygodni temu magazyn "Flesz" jako pierwszy poinformował, że aktor ma poważne problemy ze zdrowiem. Okazało się wówczas, że były mąż Małgorzaty Rozenek w ciężkim stanie trafił do szpitala. "Fakt" ustalił, że Jacek Rozenek przeszedł udar, a w mediach pojawiły się jego niepokojące na wózku inwalidzkim. Na szczęście sam Jacek Rozenek szybko uspokoił wszystkich fanów i w specjalnym nagraniu podziękował im za wsparcie. Krótki film z aktorem opublikowała wtedy Adrianna Biedrzyńska, a teraz aktorka pokazała jego nowe zdjęcia! Jacek Rozenek w ośrodku rehabilitacyjnym Adrianna Biedrzyńska na swoim profilu na Facebooku opublikowała kilka zdjęć Jacka Rozenka, który przechodzi rehabilitację w ośrodku w Gryficach. Jaki jest stan aktora? Okazuje się, że gwiazdor "Barw Szczęścia" czuje się coraz lepiej i wkrótce wróci do pracy! Rozenek przechodzi rehabilitację w ośrodku, w którym kilka lat temu przebywała sama Biedrzyńska.  (...) Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym OŚRODKU OPIEKI i REHABILITACJI LEŚNA POLANA W GRYFICACH. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka. To tutaj, mnie też, stawiali na nogi lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, po pozbyciu się mojego intruza w mózgu , to dzięki pracy całego zespołu Leśnej Polany , chodzę , biegam, tańczę , po operacji kręgosłupa , kiedy to część owego , zamieniono mi na tytan. Tu właśnie opiekują się, leczą i rehabilitują JACKA ROZENKA , najwspanialsi fachowcy, jakich spotkałam . Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy- napisała Adrianna Biedrzyńska. Jak donosi "Show" na razie wątek...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik