Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Małgorzata Kożuchowska zasiądzie w jury nowego programu
ONS
Newsy

Małgorzata Kożuchowska jurorką nowego programu. O co chodzi?

Przed aktorką kolejne wyzwanie

Małgorzata Kożuchowska ostatnio podpisała kilka lukratywnych kontraktów. Z tego względu zaczęto wyliczać ile mogła zarobić i co stoi za jej sukcesem. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał medioznawca. Zobacz: Kożuchowska jest jedną z najdroższych aktorek. Za jej sukcesem stoi wiara?

Teraz okazuje się, że do obowiązków aktorki doszło jeszcze jedno zadanie. Jak donosi JastrzabPost.pl, Kożuchowska bowiem zasiądzie w jury jednego z konkursów. To społeczna kampania "To dla mnie ważne" fundacji, z którą współpracuje. Aktorka zadecyduje, które inicjatywy na rzecz dzieci spośród nadesłanych są najciekawsze, a organizacja przeznaczy na nie 200 000 złotych. Gwiazda zachęca do udział w konkursie i apeluje:

Zróbmy razem coś dobrego. Liczy się każdy głos. To od nas zależy przyszłość naszych dzieci. Dlatego serdecznie zapraszam Was do wsparcia tego projektu. 

Wesprzecie?

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska najdroższą polską aktorką?
 Małgorzata Kożuchowska o wizytach w szpitalu
Newsy
Małgorzata Kożuchowska wspomina wizytę w szpitalu dla dzieci: "To było wstrząsające".
Małgorzata Kożuchowska wspomina wizytę w szpitalu dla dzieci: "To było wstrząsające".

Małgorzata Kożuchowska często odwiedza szpitale dla dzieci, aby podarować najmłodszym pacjentom prezenty i chwile radości. Kiedy jednak na świecie pojawił się syn aktorki, Jaś, dla gwiazdy te wizyty stały się bardzo emocjonalne. Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Show" mówi o swoich ciężkich przeżyciach. Małgorzata Kożuchowska w szpitalu: To było wstrząsające! Małgorzata Kożuchowska od lat wspiera Fundację "Mam marzenie". W związku z działaniami organizacji, aktorka często pojawia się w szpitalach dla najmłodszych. Chce w ten sposób sprawić, żeby mali pacjenci chociaż przez chwilę zapomnieli o chorobach. Jednak odkąd ma syna Jasia, uświadomiła sobie, że ma duże szczęście, że jej rodzina i dziecko są zdrowi. Kiedy Jaś miał dwa miesiące, odwiedziłam dzieci na oddziale onkologicznym w Centrum Zdrowia Dziecka. To było spotkanie świąteczne. Przygotowywałam prezenty dla dzieci i był to dzień, który zapamiętam do końca życia. Bo jedno z dzieci było w wieku mojego synka i to było wstrząsające. To są takie chwile, gdy głos zamiera, czuje się łzy w gardle, ale trzeba się uśmiechnąć i okazać wsparcie rodzicom dziecka. Uświadamiamy sobie wtedy, jakie mamy szczęście i jednocześnie, jak często przechodzimy do porządku dziennego nad czymś, co dla innych jest największym marzeniem - mówi aktorka. Gwiazda uważa, że osoby popularne muszą wykorzystywać swoją sławę w takich właśnie celach. Ona sama na swoim Facebooku namawia do pomocy, a jej fani reagują natychmiast. Uważam, że to obowiązek osób cieszących się popularnością. Dzięki temu, że mówimy głośno o fundacji, zbiórkach pieniędzy na leczenie i udzielamy wywiadów na ten temat, bardzo wiele osób ma szanse dowiedzieć się, czym fundacja się zajmuje  i zdecydować na jej wsparcie - przekonuje Kożuchowska. Zobacz także: Stylowa Małgorzata Kożuchowska na...

Małgorzata Kożuchowska w ciąży na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Ciężarna Kożuchowska na okładce "Party". Gwiazda ma sporo zmartwień
Co jeszcze w numerze?

Już jutro do kiosków w całej Polsce trafi nowy numer "Party". Tym razem na okładce magazynu znalazła się ciężarna Małgorzata Kożuchowska . Gwiazda jest obecnie w mocno zaawansowanej ciąży i oczekuje już przyjścia dziecka na świat, ale w międzyczasie ma inne zmartwienia. Ostatnio pojawiło się w prasie sporo plotek, które miały na celu podważyć jej profesjonalizm i pozycję na rynku. Kto za tym stoi i czemu miałoby to służyć? O tym przeczytacie tylko w "Party". Zobacz: Ciężarna Kożuchowska skonfliktowana z TVP? Jest oficjalny komentarz Co jeszcze w numerze? Przebywająca od kilku tygodni w Polsce Joanna Krupa spotkała się ostatnio z Dodą . Okazuje się, że wspólny lunch nie był tylko towarzyską zachcianką, ale obie panie szykują wspólny projekt. Magazyn informuje o szczegółach tego nietypowego przedsięwzięcia. Zobacz: Krupa zafundowała sobie ulubiony lifting Kardashianki. Pokazała twarz spuchniętą od igieł W "Party" również zdjęcia z wyjątkowych wakacji Doroty Gardias - pierwszych z córeczką. W roli felietonistki zadebiutuje natomiast Katarzyna Skrzynecka , a fani rodzimych gwiazd znajdą praktyczny poradnik, dzięki któremu będą wiedzieli, gdzie istnieje największa szansa na spotkanie ich idola. Nowy numer "Party" w sprzedaży już od jutra za jedyne 1,99 zł. Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Małgorzata Kożuchowska żąda 30 tysięcy złotych za kilkadziesiąt minut pracy
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska zarabia nawet 30 tys. na jednej imprezie!
To kilkadziesiąt minut pracy...

Małgorzata Kożuchowska jest ostatnio bardzo zapracowana. Aktorka bierze udział w produkcji nowej komedii romantycznej "Kochaj", gdzie pojawią się również takie gwiazdy jak: Roma Gąsiorowska, Olga Bołądź czy Magdalena Lamparska . Tuż przed wakacjami Kożuchowska w rozmowie z nami przyznała również, że napisała książkę dla dzieci. Zobacz: Małgorzata Kożuchowska: Napisałam bajkę dla dzieci" WIDEO Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska podobnie jak jej koledzy z show-biznesu, zarabia nie tylko dzięki występowaniu w filmach czy serialach. Aktorka nie odmawia, kiedy dostaje propozycję prowadzenia różnych imprez. Ile zgarnia za kilkadziesiąt minut takiej pracy? Super Express postanowił to sprawdzić. Tabloid stworzył listę, która ze znanych pań zarabia najwięcej na chałturach. Na pierwszym miejscu znalazła się właśnie Małgorzata Kożuchowska, która według doniesień gazety żąda nawet 30 tysięcy złotych . 20 tysięcy złotych zgarnia Dorota Wellman , a za 15 tysięcy złotych imprezę poprowadzi Małgorzata Socha . Najmniej, bo 5 tysięcy żąda Joanna Koroniewska . Na liście SE zabrakło Anny Muchy, która ponoć nigdy nie zgodzi się na chałturzenie. Jesteście zaskoczeni?   Małgorzata Kożuchowska   Dorota Wellman   Małgorzata Socha

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner