To już ostatni dzień 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć gwiazd dobrze znanych widzom. To nie tylko święto kina, ale również gratka dla fanów mody. Znane osobowości polskiego show-biznesu chętnie pozowały na ściance. Wśród gości znalazły się m.in. Monika Olejnik, Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Katarzyna Herman, Maciej Musiałowski, Katarzyna Figura i Paulina Chapko. Przed fotoreporterami stanęła również Małgorzata Kożuchowska, która wybrała klasyczną czarną kreację. Jak wypadła?

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w odważnej stylizacji na festiwalu w Gdyni

Ostatni dzień Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przyciągnął plejadę gwiazd. Na gali Monika Olejnik pojawiła się cała na biało. Wielu gości postanowiło okazać wsparcie Agnieszce Holland, pokazując specjalny T-shirt z hasłem "Agnieszka Polland" w odpowiedzi na krytykę, jaka spadła na reżyserkę po premierze filmu "Zielona granica" ze strony prawicowych środowisk.

Zobacz także: Monika Olejnik tryska energią w towarzystwie swojego młodszego partnera. Pokazała się w cekinowej mini i kabaretkach

AKPA/Jacek Kurnikowski

Podczas święta kina czerwonym dywanem przeszła się także Małgorzata Kożuchowska. Aktorka tego dnia postawiła na czarną sukienkę z głębokim dekoltem i rozcięciem na wysokości uda. Gwiazda odsłoniła zgrabne nogi i wyglądała na bardzo zadowoloną. W klasycznej kreacji zaprezentowała się fantastycznie.

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Na głęboki dekolt postawiła również Olga Bołądź, która pokazała się w oversize'owej marynarce. Fotografowie nie mieli powodów do narzekania tego dnia. Poznaliśmy już laureatów festiwalu w Gdyni. Sukces świętowali twórcy filmu "Kos", który zgarnął Złote Lwy. Do "Imago" powędrowały natomiast Srebrne Lwy. Wyróżnieniem za reżyserię cieszył się Jan Holoubek, który nakręcił "Doppleganger. Sobowtór".

Zobacz także
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w zaskakującej stylizacji na pokazie mody. Fani grzmią: "Co to za kołdra?"

Reklama

Podczas wydarzenia nie zabrakło politycznych haseł. Mocne wypowiedzi padły m.in. z ust Kingi Preis, która odebrała statuetkę za rolę w filmie "Święto ognia". Również Robert Więckiewicz nie gryzł się w język, który zagrał w obrazie "Kos". Wielu artystów wsparło ze sceny Agnieszkę Holland. Śledziliście gwiazdy na czerwonym dywanie?

WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama