Partnerka Igora Herbuta
Instagram

Partnerka Igora Herbuta pokazała brzuch tydzień po porodzie! To wręcz niemożliwe...

Partnerka Igora Herbuta
Instagram

Kilka dni temu Igor Herbut po raz pierwszy został ojcem. Wokalista i jego partnerka, Małgorzata Dacko przywitali na świecie syna! Była menadżerka zespołu LemOn pochwaliła się w sieci zdjęciem brzucha po porodzie. Internauci zachwycili się sylwetką Gosi i poprosili o przepis na "dietę cud".

Jak Małgorzacie tak szybko udało się wrócić do formy? Zobaczcie zdjęcia!

Dacko pokazała brzuch po porodzie 

Igor i Małgorzata szczęśliwą nowinę przekazali fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wokalista rzadko dzieli się z internautami informacji ze swojego życia prywatnego, jednak tym razem zrobił wyjątek. Igor Herbut nie zdecydował się jednak na zdradzenia imienia synka ani udostępnienia jego wizerunku. W sieci pokazał tylko nóżki chłopca, dziękując za wsparcie. 

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! 🙂 Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu (...) - napisał szczęśliwy tata na Instagramie.

Zobacz także: Igor Herbut został tatą! Wokalista pokazał śliczne zdjęcie dziecka i opublikował poruszający wpis: "Kocham Cię synku"

Małgorzata również nie zniknęła z mediów społecznościowych po urodzeniu dziecka. Kilka dni później podziękowała Igorowi za wsparcie nazywając go Batmanem, a siebie Hulkiem. Tydzień po porodzie pochwaliła się zdjęciem swojego brzucha. Świeżo upieczona mama uniknęła rozstępów! 

Facebook mnie spytał, co słychać! Od czego by tu zacząć?  Najwspanialszy tydzień w życiu ... Bez pamięci zakochana. Najlepszy tydzień z mojego życia - napisała Małgorzata.

Internauci zachwycili się płaskim brzuchem partnerki Herbuta.

Aaa już masz tak płaski brzuszek ??!!!!! Mistrzyni

Niestety po trzecim to nie chce być tak szybko płaski...

Podzielę się ta dietą cud

Był brzuch i nie ma brzucha 😍 gratulacje! I wszystkiego dobrego dla Ciebie, Synka i Taty❤️

Małgosiu! Gratuluje fantastycznej kondycji po porodzie! Zdrowia dla Was! - pisali w komentarzach.

Zobaczcie zdjęcie jakim podzieliła się Dacko w sieci. Dobrze wygląda?

Igor Herbut z synkiem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! 🙂 Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej , pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Mossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą! 🖤

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

 

Więcej na temat Igor Herbut
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08