Igor Herbut w białek koszuli
East News

Igor Herbut został tatą! Wokalista pokazał śliczne zdjęcie dziecka i opublikował poruszający wpis: "Kocham Cię synku"

Igor Herbut w białek koszuli
East News

Igor Herbut ma syna! Wokalista zesołu LemON przekazał fanom radosną wiadomość i opublikował zdjęcie swojego pierwszego dziecka. Ostatnio muzyk pochwalił się pięknymi fotkami, na których jego partnerka pozowała z dużym ciążowym brzuszkiem, a dziś okazuje się, że dziecko pary już od kilku dni jest na świecie!

Igor Herbut w swoim wpisie na Instagramie zdradził, że jego syn urodził się dokładnie 15 lipca o godzinie 19:00 w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Dumny tata pokazał fanom pierwsze zdjęcie chłopca! A zdradził jego imię?

Igor Herbut został ojcem

O tym, że Igor Herbut i jego partnerka Małgorzata Dec, która w przeszłości była menadżerką zespołu LemON, spodziewają się dziecka dowiedzieliśmy się w połowie kwietnia br. Wokalista opublikował wówczas film, na którym widać dziecięce śpioszki z jego zdjęciem. Dziś pierwsze dziecko Igora Herbuta i Małgorzaty Dec jest już na świecie! 

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne.

W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn.
Jest zdrowy i piękny! 🙂
Kocham Cię synku. 
Kocham Cię Małgosiu- napisał Igor Herbut.

W dalszej części wpisu szczęśliwy tata podziękował wszystkim za wsparcie i pomoc specjalistom, którzy zajmowali się jego partnerką i dzieckiem w szpitalu. Niestety, muzyk nie zdradził, jakie imię otrzymał jego syn. 

Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli.
Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! (...) 

Internauci i gwiazdy ruszyli w gratulacjami!

- Wysyłam Wam grom wsparcia i miłości ♥️ - napisała Anna Karwan. 
- Ogrome gratulacje Tatku!- dodała Katarzyna Nosowska. 
- Wow Gratulacje ❤️ - skomentował Antek Smykiewicz.

My również gratulujemy szczęśliwym rodzicom! Spójrzcie na pierwsze zdjęcie syna Igora Herbuta! 

Zobacz także: Partnerka Igora Herbuta ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek! Zobacz piękne zdjęcia pary

Igor Herbut został ojcem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! 🙂 Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej , pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Kossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą! 🖤

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

 

Wokalista zespołu LemON ma syna.

 

Igor Herbut w białym garniturze
East News

Więcej na temat Igor Herbut
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48