Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski na pokazie Roberta Kupisza
ONS

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski - to już koniec? Znamy prawdę!

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski na pokazie Roberta Kupisza
ONS
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski są parą od ponad czterech lat. Kilka miesięcy temu para zaręczyła się podczas pobytu w Nowym Jorku. Muzyk dał ukochanej piękny pierścionek zaręczynowy, a media zaczęły spekulować na temat ich zbliżającego się ślubu oraz przeprowadzki prowadzącej “Sablewskiej sposób na modę” do Trójmiasta, gdzie mieszka jej ukochany. Para pojawiła się nawet na salonach, a dziennikarze wypatrywali pierścionka zaręczynowego na serdecznym palcu gwiazdy.


Minęło kilka miesięcy od zaręczyn, a tymczasem tygodnik „Gwiazdy” donosi, że para przechodzi poważny kryzys. Dlaczego? Podobno coraz rzadziej się spotykają, bo Maja pracuje w Warszawie na planie swojego programu, a Wojtek mieszka w Gdańsku i dużo koncertuje. 


Czy to prawda? Skontaktowaliśmy się z osobą z otoczenia gwiazdy.


Maja i Wojtek, jak każda para mają gorsze i lepsze dni. Zdarzają się nieporozumienia, ale oni szybko się godzą. Jednak nadal są razem. Mieli gorszy czas, ale pokonali kryzys i teraz znów są szczęśliwi - mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy.


Uff. Mamy nadzieję, że para pokonała kryzys na dobre! Trzymamy za nich kciuki :-)


Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski na Art & Fashion 2013Maja Sablewska nago i Wojtek Mazolewskiakpa20120412_toni_guy_mb_9744.jpg


 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48