Maja Sablewska o operacjach plastycznych
ONS

Sablewska zachwala botoks: Nie prasuję czoła żelazkiem

Maja Sablewska o operacjach plastycznych
ONS

Maja Sablewska znalazła nową rolę w show-biznesie. Teraz nie tylko doradza w kwestiach wizerunku, ale również propaguje zdrowy styl życia i odżywiania się, który sama stosuje. Przypomnijmy: Sablewska stosuje nową dietę. Tym razem zmiana jest konkretna

Sablewska nigdy nie ukrywała też, że pozytywne zmiany, które zaszły w jej wyglądzie w ostatnich latach to nie tylko zasługa dieta i stylu życia. Gwiazda przyznała się do stosowania botoksu i powiększenia ust, choć w jednym z najnowszych wywiadów wyznała, że spotkało się to z niezrozumieniem. Nie widzi jednak sensu w ukrywaniu takich zabiegów i tłumaczenia ich absurdalnymi wymówkami.


Jeśli stosuję botoks to w momencie, gdy ktoś mnie o to pyta - to ja po prostu odpowiadam, że tak jest. Nie będe ukrywała, że prasuję sobie czoło żelazkiem, bo to bez sensu. To spotkało się z niezrozumieniem i ocenianiem. Tym kobietom, które chcą spróbować botoksu to oczywiście go polecam, ale każdy jest kowalem własnego losu. Jeśli ktoś zadaje mi pytanie to nie ściemniam. Z szacunkiem podchodzą do kobiet, które np. przyznają się do poprawiania biustu. Nie widzę w tym nic złego, jeśli ktoś robi to dla siebie, a nie dla ludzi dookoła - powiedziała w wywiadzie dla "To Się Nagrywa".


Sablewska jest jedną z niewielu gwiazd, które otwarcie przyznają się do poprawek, choć wiadomo, że botoks stosuje większość polskich celebrytek. Powinny wziąć przykład z Mai?

Zobacz też zdjęcia modnej Mai Sablewskiej na jednej z imprez:

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08