Maja Bohosiewicz w kostiumie kąpielowym

Maja Bohosiewicz wciąż utrzymuje, że jest w ciąży, ale jej nowe zdjęcia budzą wątpliwości! Szampan, ostry trening...

Maja Bohosiewicz w kostiumie kąpielowym

Maja Bohosiewicz dziękuje swojemu dziecku! O co chodzi? Aktorka na Instagramie zamieściła zdjęcie w sportowym stroju z windy i podpisała je dosyć wymownie. Maja Bohosiewicz sugeruje, że przez ciążę zwiększył jej się apetyt i zjadła całe pudełko lodów.

dziękuje @zborowskazofia za czapke i ubrania @tailormadepr, dziękuje mojemu dziecku ktore kazało mi zjeść kubełek haagen dazsów i chłopakowi który wypchnal mnie z psem. 

Gwiazda na początku roku zamieściła w sieci zdjęcie USG dziecka i wszyscy zaczęli pisać o tym, że jest w ciąży. Fani zaczęli ją wypytywać, czy naprawdę jest w ciąży, ale aktorka unikała odpowiedzi, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę. Maja wzbudziła też dużo emocji, gdy zamieściła zdjęcia z treningu, na których miała płaski brzuch! Fani nie mogli uwierzyć, że jest w 5. miesiącu ciąży. Jej ostatnie zdjęcie i podziękowanie dla dziecka wskazuje na to, że za kilka miesięcy Maja rzeczywiście zostanie mamą. Nie zgadza się tylko jedno - Bohosiewicz wciąż chwali się wytrenowanym, płaskim brzuchem. Czy to przez intensywne treningi, a może cała ciąża to tylko prowokacja? Z pewnością przekonamy się o tym już wkrótce.

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz jest w ciąży?! Aktorka zamieściła zdjęcie z USG!​

 

Maja Bohosiewicz dziękuje dziecku

 

Maja Bohosiewicz w białej czapce z serce
Maja Bohosiewicz z szampanem i kwiatami

Maja Bohosiewicz z szampanem

Aktorka jednak wciąż może pochwalić się płaskim brzuchem

Maja Bohosiewicz pokazuje ciążowy goły brzuch
Instagram

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49