Magdalena Stępień o oświadczeniu Jakuba Rzeźniczaka
JAROSLAW MAZALON/East News, Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień ma dość oskarżeń Rzeźniczaka: "Wszystkie dzieci zdiagnozowane jak Oliwier zmarły"

Magdalena Stępień zabrała głos po oświadczeniu Jakuba Rzeźniczaka. "Diagnoza postawiona w Polsce nie pokryła się z tą w Izraelu".

Magdalena Stępień odpowiada na oświadczenie Jakuba Rzeźniczaka, który nie zgadza się z jej decyzją o leczeniu dziecka za granicą. Sportowiec opublikował obszerne oświadczenie na temat stanu zdrowia oraz leczenia synka i twierdzi, że Oliwier powinien być leczony w Polsce, gdzie według lekarzy, z którymi rozmawiał, chłopiec miał od początku zapewnioną dobrą opiekę (nie odbiegającą od tej w Izraelu). Magdalena Stępień odpowiedziała na sugestie byłego męża podważające jej decyzje w sprawie chorego Oliwiera i postanowiła odpowiedzieć na jego zarzuty: 

Wszystkie dzieci zdiagnozowane jak Oliwier, niestety zmarły mniej więcej po 6. miesiącach. Intuicja Matki nie zawodzi, dlatego już niedługo pokażę wam wyniki badań, które potwierdzają, że wyjazd tu był najlepszą decyzją - czytamy na Instagramie. 

Co jeszcze napisała Magdalena Stępień? 

Edyta Zając zabrała głos w sprawie Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka: "Powiem szczerze..."

Jakub Rzeźniczak o Magdalenie Stępień: "Nie mam już siły tolerować pewnych zachowań Magdy"

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak nie potrafią dojść do porozumienia w kwestii leczenia syna. Mały Oliwier aktualnie jest leczony w Izraelu. Niedawno Magdalena Stepień w rozpaczliwym nagraniu wyznała, że jest zastraszana przez ojca swojego dziecka i nie otrzymuje pomocy finansowej. Jakub Rzeźniczak odpowiedział Magdalenie Stępień, zapewniając, że "kwestie finansowe były dla niego podrzędne". W dodatku w obszernym oświadczeniu poinformował, że na leczenie Oliwiera w Izraelu zgodził się jedynie pod naciskiem Magdaleny Stępień, chociaż lekarze z którymi rozmawiał zapewniali, że chłopiec ma równie dobrą opiekę w Polsce. 

Po tym, jak Magdalena Stępień opublikowała wideo, w którym opowiedziała, jak wygląda kwestia współfinansowania leczenia Oliwierka przez nią oraz Jakuba Rzeźniczaka, internauci nie szczędzili mu krytyki. Postawiony pod ścianą sportowiec w swoim oświadczeniu odniósł się także do zachowania Magdaleny Stępień: 

Starałem się wytrzymać jak najdłużej i nie wypowiadać w kwestii mojej relacji z mamą Oliwiera, zdając sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji jest nasz syn i jak wielkie i skrajne emocje temu towarzyszą. Sytuacja sprzed kilku dni, gdy zostałem oskarżony o zastraszanie sprawiła, że nie mam już siły tolerować pewnych zachowań Magdy. Wielokrotnie prosiłem Magdę, by w tak ciężkiej dla nas sytuacji nie oczerniała mnie oraz nie manipulowała faktami i że mam już tego dosyć i więcej nie mogę tego tolerować. Skutkiem tego rozpoczęła się nagonka na mnie i moich bliskich, która przerodziła się w falę ogromnego hejtu.

Jakub Rzeźniczak wydał oświadczenie w sprawie leczenia syna
Instagram @@jakubrzezniczak25

Zobacz także: Magdalena Stępień pokazała zdjęcie Oliwiera po chemioterapii. "Oli nadal zaskakuje lekarzy"

Stwierdził, że nie ma wpływu na to, co na jego temat powie Magdalena Stępień, jednocześnie prosząc o uszanowanie prywatności: 

Na tym chciałbym zakończyć spekulacje pojawiające się na mój temat, nie mam wpływu na to co mówi i publikuje Mama Oliwierka, ale apeluję i proszę przede wszystkim media o uszanowanie prywatności mojego syna, i mojej, o niepowielanie pewnych stwierdzeń wypowiedzianych w silnych emocjach przez mamę Oliwiera. Nie wykorzystujcie tego.

Magdalena Stępień o zastrzaszaniu przez Jakuba Rzeźniczaka
East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magdalena Stępień opublikowała poruszające zdjęcie Oliwiera. Ten opis chwyta za serce!

Magdalena Stępień odpowiada Jakubowi Rzeźniczakowi: " Jako matka podjęłam najlepszą decyzję, która skutkuje odpowiednim leczeniem"

Magdalena Stępień postanowiła zareagować na fakt, że Jakub Rzeźniczak podważa jej decyzje w sprawie ratowania życia dziecka: 

Bardzo proszę o zaprzestanie wysyłania mi oświadczenia, które wydał ojciec mojego dziecka. Decyzja o wylocie do Izraela w celu potwierdzenia diagnozy była podjęta przeze mnie i w 100% przemyślana i to była najlepsza decyzja. Po przylocie diagnoza, która została postawiona w Polsce nie pokryła się z tą postawioną w Izraelu. Z racji tego, że przypadek Oliwiera jest tak trudny wciąż trwają badania.

W poruszającej wypowiedzi wyznała, że odmiana nowotworu, z która mierzy się mały Oliwier może być pierwszym takim przypadkiem na świecie, a dzieci z podobną diagnozą niestety nie miały szans na przeżycie... 

Oliwier prawdopodobnie jest pierwszym takim przypadkiem na świecie, dlatego jako matka podjęłam najlepszą decyzję, która skutkuje odpowiednim leczeniem. Dlatego dopóki nie znajdziemy drugiego takiego przypadku na świecie Oliwier będzie leczony w Izraelu. Wszystkie dzieci zdiagnozowane jak Oliwier, niestety zmarły mniej więcej po 6. miesiącach. Intuicja Matki nie zawodzi, dlatego już niedługo pokażę wam wyniki badań, które potwierdzają, że wyjazd tu był najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć. Wszystkim wam z całego serca dziękuję, że nam pomagacie. Nigdy Wam tego nie zapomnimy. Magda i Oliwier. 

Ciężko czytać spory rodziców chorego chłopca... Miejmy nadzieję, że Oliwierek otrzyma odpowiednią pomoc i wróci do zdrowia. 

Magdalena Stępień o Jakubie Rzeźniczaku i leczeniu syna
Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 
Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera: Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie O co chodzi?  Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku  Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób:  Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem.  Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych:  Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier...

Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka 
Magdalena Stępień z "Top Model" niedługo przed porodem rozstała się z ojcem dziecka, Jakubem Rzeźniczakiem. Właśnie została mamą. To chłopiec czy dziewczynka?

Jakub Rzeźniczak ponownie został ojcem. Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie publikując urocze zdjęcie dziecka.  Witaj na świecie - napisała szczęśliwa mama  To synek czy córeczka?  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Jakub Rzeźniczak ma syna czy córkę?  Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak o tym, że spodziewają się dziecka  poinformowali już pod koniec 2020 roku. W lutym z kolei podczas jednego  z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że będzie to synek, dla którego wybrali dość rzadko spotykane imię Oliwier.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Początkowo Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak cieszyli się swoim związkiem i publikowali sporo wspólnych zdjęć. Niedługo przed porodem okazało się, że para postanowiła się rozstać. Fani od razu zauważyli, że z ich profili społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia, jednak ani Magdalena ani Jakub początkowo nie komentowali domysłów. Informacje o końcu związku ostatecznie potwierdziła sama Magdalena Stępień:  Nie jesteśmy już z Kubą Wówczas Magdalena Stępień była już w zaawansowanej cięży. Dzisiaj pochwaliła się radosną nowiną, że jej synek właśnie się urodził:  Witaj na świecie synku  Szczęśliwa mama opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać małą dłoń chłopca. Magdalena Stępień została mamą po raz pierwszy. Jakub Rzeźniczak ma również córkę Inez.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Magdalena Stępień z "Top Model"...

Magdalena Stępień w ciąży. Magdalena Stępień z wózkiem
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magda Stępień wbija szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi: "Ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu"
Magda Stępień sama wychowuje syna po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Zdradziła, że ostatnie dni były dla niej bardzo ciężkie: "Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi (...)". Ostry wpis w sieci!

Magdalena Stępień wystąpiła w programie "Top Model", ale słuch szybko o niej zaginął. Jednak od jakiegoś czasu jest o niej coraz głośniej, głównie od momentu kiedy zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Wówczas chętnie razem się pokazywali na Instagramie i udzielali wywiadów. Doczekali się również dziecka, niestety, jeszcze przed narodzinami Magda i Jakub rozstali się! Jak ich relacje wyglądają dziś? W sieci pojawił się ostry wpis Stępień! Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka  Burzliwy związek Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka  Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak szybko zdecydowali się na dziecko, bo już po kilku miesiącach związku. Internauci byli w szoku, że modelka zdecydowała się na dziecko z piłkarzem, znając jego burzliwą przeszłość. Jednak nikt się nie spodziewał, że modelka i piłkarz rozstaną się jeszcze przed narodzinami dziecka! Tym bardziej szokuje to, że sportowiec jest już w nowym związku.  Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Uczestniczka "Top model" nie ukrywa w mediach, że jest załamana całą sytuacją, a najbardziej nie może znieść tego, że Kuba znalazł już sobie inną dziewczynę. Miała jeszcze nadzieję, że po urodzeniu syna Oliwiera wrócą do siebie, ale kiedy dowiedziała się o nowym związku Rzeźniczaka, zdała sobie sprawę, że jest to już niemożliwe.  Magda Stępień ostro o byłym partnerze! Magda Stępień wczoraj podzieliła się z fanami niezwykle szczerym i przejmującym wyznaniem o samotnym macierzyństwie. Wyznała, że ostatnie dni były dla niej bardzo trudne: Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik