Magdalena Narożna kocha zmiany i nie boi się odważnych metamorfoz. Choć zazwyczaj widzimy gwiazdę "Pięknych i Młodych" w krótkiej blond fryzurze, to jednak od czasu do czasu wokalistka decyduje się na coś nowego. Tak się stało również i tym razem, kiedy to piosenkarka pochwaliła się długimi, bokserskimi warkoczykami. Jak zatem teraz wygląda?

Reklama

Zobacz także: Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" pokazała zmysłowe zdjęcia. Pozuje w seksownym bikini!

Magdalena Narożna zmieniła fryzurę! Fani: "Prawdziwa Słowianka"

Magdalena Narożna w polskim show biznesie bryluje już od blisko od dekady. Przez ten czas obserwowaliśmy już wiele zmian w wyglądzie gwiazdy, przede wszystkim jeśli chodzi o fryzurę. Magdalena Narożna jakiś czas temu zafundowała sobie prawdziwą burzę warkoczyków, która nie przypadła do gustu fanów. Niedługo potem znów wróciła do krótkiej blond fryzury, a teraz... znów postawiła na zmiany! Tym razem gwiazda disco polo postawiła na bokserskie warkoczyki. Efekt? Sami zobaczcie!

Instagram/Magda Narożna

Zobacz także: Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" pozuje w bikini. Gwiazda jeszcze zeszczuplała?

Wygląda na to, że ta zmiana w wyglądzie piosenkarki bardzo przypadła do gustu fanów. W komentarzach pod postem czytamy wiele zachwytów.

Zobacz także

- Włoski piękne te pasują niż poprzednie

- Pięknie Madziu prawdziwa Słowianka

- Ale ślicznie ❤️

- Przepięknie wyglądasz ????????

- Ślicznie pani wygląda w tej fryzurce - piszą fani.

Instagram/Magda Narożna

Magdalena Narożna aktualnie przebywa w USA, gdzie w najbliższych dniach zagra koncerty dla Polonii w Nowym Jorku i Chicago. Mimo intensywnego czasu w swoim życiu zawodowym, gwiazda nie zapomina jednak o tym, co dzieje się za naszą wschodnią granicą i solidaryzuje się z Ukraińcami. Piosenkarka opublikowała również post na swoim Instagramie z przesłaniem "Razem z Ukrainą. Stop Putin".

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama