Magdalena Narożna wybrała się wraz z najbliższymi na urlop. Podczas upalnych, letnich dni razem z rodzinką spędzała intensywnie czas. Artystka wskoczyła w bikini, aby pochwalić się obserwatorom zgrabną figurą. Fani zachwyceni.

Reklama

Magda Narożna w bikini bez upiększających filtów

Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" jest doskonale znana odbiorcom muzyki disco-polo. Lecz nie tylko. Poza muzyką lubi również zwracać na siebie uwagę zmieniając swój wizerunek. Ostatnio Magdalena Narożna po raz kolejny zaskoczyła włosową metamorfozą, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda znów zaskoczyła swoich fanów, z którymi jest w stałym kontakcie nawet podczas wakacji.

Liderka "Pięknych i młodych" właśnie opublikowała zdjęcie z urlopu, demonstrując swoje wdzięki w dwuczęściowym stroju kąpielowym z czerwono-białymi paseczkami.

Zobacz także: Sara Boruc chwali się figurą w bikini. "Jak widać, można bosko wyglądać po trzech ciążach"

Instagram @madzia_pim

Gorące fotografie w bikini szybko przykuły uwagę fanów. Dodatkowo uwadze internautów nie uszedł fakt, że pod zdjęciami pojawił się wymowny hashtag #nophotoshop, który wskazuje na to, że zdjęcia nie były przerabiane. Fani docenili fotografie i pod postem piosenkarki pojawiło się wiele komplementów.

Zobacz także

- Bardzo ładnie ????❤️.

- Oj . Wyglądasz jak 18-stk.

- Sexi wyglądasz Madziu.

- Ulala wyglądasz Pięknie ❤️❤️ Miłego Wypoczynku ???? Buziaki .

Myślicie, że ciepłe słowa fanów sprawią, że Magda Narożna będzie teraz częściej publikować podobne kadry?

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Hyży pozuje w bikini. Aż trudno uwierzyć, że niedawno urodziła

Instagram @madzia_pim
Instagram @ @madzia_pim
Instagram @madzia_pim
Reklama
Reklama
Reklama