Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" opublikowała w sieci zdjęcie, które zaskoczyło i rozbawiło internautów. Wokalistka disco-polo i uczestniczka najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pochwaliła się naprawdę szaloną fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Reklama

Najmodniejsze trendy fryzjerskie i zniżka na kosmetyki do włosów - tutaj znajdziesz do Wizaż24 rabat na zakupy.

Magda Narożna w zaskakującej fryzurze

Magda Narożna uwielbia zaskakiwać swoich fanów i nie boi się publikować w sieci zdjęć bez makijażu, czy w śmiesznych fryzurach. Gwiazda disco-polo już wiele razy udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Na instagramowym profilu artystki, tuż obok jej zdjęć z wielkich imprez, na których zachwyca spektakularnymi kreacjami, szykownym uczesaniem czy perfekcyjnym makijażem, często pojawiają się również fotki, na których sama żartuje ze swojego wyglądu.

Ostatnio uczestniczka najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" rozbawiła swoich fanów pozując w zaczesanych gładko włosach z przedziałkiem. Teraz za to pokazała się w naprawdę szalonym wydaniu!

A może by zacząć nosić taką fryzurę ???? szalonego dnia ????????- napisała gwiazda disco-polo.

Internauci są zachwyceni fotką Magdy Narożnej. Jak komentują jej fryzurę?

Zobacz także

- Fryz jakby piorun w rabarbar przywalił ;)????????????????????
- Fota roku ????????2021
- Wielki szacun że nie ma Pani oporu pokazać się " mniej piękna i młoda". Nie każdy ma w sobie tyle dystansu. Odbieram Pani postawę na mocny plus.????
- Troszkę jak po uderzeniu pioruna⚡⚡⚡⚡⚡ale spoko- komentują fani.

Musicie zobaczyć najnowsze zdjęcie Magdy Narożnej i jej fryzurę! Ta fotka poprawi Wam humor!

Zobacz także: Magda Narożna w kolejnym wzruszającym wpisie. Pokazała piękne zdjęcie z córką "Robi się cieplutko na serduszku"

Magdalena Narożna pochwaliła się zaskakującą fryzurą.

Instagram

Fani są zachwyceni dystansem i poczuciem humoru gwiazdy disco-polo.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama