Przed nami "Sylwester Marzeń" z TVP, na którym nie mogłoby zabraknąć Magdy Narożnej z zespołu "Piękni i młodzi". Wokalistka już rozpoczęła przygotowania do swojego występu na scenie i tuż przed nim zdecydowała się na spektakularną zmianę. Internauci są nią zachwyceni, choć pojawiły się również zgryźliwe komentarze.

Reklama

Magda Narożna przeszła metamorfozę i się zaczęło...

Magda Narożna zdobyła popularność jako wokalistka zespołu "Piękni i młodzi", który założyła razem ze swoim byłym mężem Dawidem Norożny i Danielem Wilczewskim. Niestety, gdy para podjęła decyzję o rozstaniu, ich współpraca również dobiegła końca i muzyk był zmuszony rozpocząć karierę solową. Fanów zespołu mocno zaskoczyła ta decyzja, ale nie miało to negatywnego wpływu na ich popularność. Teraz wielkimi krokami zbliża się "Sylwester Marzeń" w TVP, na którym nie mogłoby zabraknąć Magdy Narożnej, która postanowiła pochwalić się na Instagramie, że właśnie rozpoczęła przygotowania do swojego występu.

Przygotowania do Sylwestra Marzeń idą pełną parą. Moja wspaniała ekipa czasami staje na przysłowiowej głowie, bym na scenie wyglądała jak Milion
— napisała Magda Narożna.

Zobacz także: Magda Narożna o tym, co chciałby w niej zmienić narzeczony: "Najbardziej mu się podobam..."

Na relacji z przygotowań się jednak nie zakończyło i Magda Narożna pochwaliła się swoją metamorfozą. Wokalistka postanowiła przedłużyć sobie włosy.

Zobacz także
Taką metamorfozę przeżyłam dziś
— napisała wokalistka.

Zobacz także: Magda Narożna o problemach zdrowotnych. "Miałam drobny zabieg"

Jedna z internautek postanowiła pozostawić zgryźliwy komentarz pod zdjęciem wokalistki, w którym zapytała, dlaczego chce upodobnić się do żony jej byłego męża.

Dlaczego chcesz wyglądać jak Joanna Narożna....
— napisała jedna z internautek.

Magda Narożna nie zareagowała na komentarz internautki, a pod zdjęciem z jej metamorfozą, pojawiło się również mnóstwo pozytywnych komentarzy od internautów, którzy są zachwyceni jej zmianą.

To zdecydowanie najlepsza wersja Ciebie Madziu. Pięknie ci w takich włoskach.
Wow! Super przemiana! Pasują Ci długie włoski
Piękna i młoda. Cudownie wyglądasz Buziaki
— czytamy dalej w komentarzach.
Reklama

A wam jak się podoba metamorfoza Magdy Narożnej?

Magdalena Narożna pokazała się w bikini
Magdalena Narożna Instagram/Magdalena Narożna
w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Magda Narożna mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama