Magdalena Narożna przez 7 lat była żoną Dawida Narożnego, a kilka lat temu para oficjalnie rozstała się i doszło do rozwodu. Teraz wokalistka zespołu Piękni i Młodzi jest w szczęśliwym związku z dawnym kolegą ze szkoły, z którym się zaręczyła. Gwiazda opowiedziała nam o narzeczonym i wyznała, co ukochany chciałby w niej zmienić. Zaskakujące słowa?

Reklama

Magdalena Narożna o narzeczonym

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych osobowości związanych z gatunkiem disco polo - gwiazda regularnie koncertuje razem z zespołem Piękni i Młodzi, a fani mogą obserwować jej poczynania także na Instagramie. Co ciekawe, choć jeszcze jakiś czas temu Magdalena Narożna dzieliła się ujęciami z narzeczonym w mediach społecznościowych, ostatnio wspólnych kadrów jest nieco mniej.

Fani nie muszą jednak niepokoić się o związek Magdy Narożnej - to, co powiedziała naszej reporterce przy okazji występu na koncercie "Roztańczony Narodowy", mówi samo za siebie!

- Jest moim największym wsparciem, oglądał mnie, trzymał za mnie kciuki (...) On bardzo docenia moją naturę, lubi mnie naturalną i nigdy nie chciał mnie zmienić - wyjawiła nam Magdalena Narożna.

Spodziewaliście się takiego wyznania? Zobaczcie, co jeszcze powiedziała Magdalena Narożna o ukochanym w naszym video.

Reklama

Zobacz także: Magda Narożna spędziła wieczór z gwiazdorem "M jak miłość". Są zdjęcia

Zobacz także
Instagram @madzia_pim
Reklama
Reklama
Reklama