O Magdalenie Narożnej w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno, a fani nie mogą się doczekać, aż w końcu zobaczą nowy sezon hitu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym wystąpi gwiazda "Pięknych i młodych". Internauci bacznie śledzą jej media społecznościowe, a tam czekała na nich niemała niespodzianka. Okazuje się, że piosenkarka postanowiła przejść metamorfozę i zmieniła swoją charakterystyczną fryzurę! Co więcej, to wcale nie ona najbardziej zwróciła uwagę jej obserwatorów. W Magdalenie Narożnej zaszła jeszcze jedna, ogromna zmiana, którą fani od razu zauważyli. Gwiazda nieźle schudła, a kiedy pokazała zgrabne, długie nogi, ci uznali je za najlepsze w Polsce...

Reklama

Metamorfoza Magdaleny Narożnej. Gwiazda "Pięknych i młodych" zmieniła fryzurę i schudła

W życiu Magdaleny Narożnej dzieje się bardzo dużo. Ostatnio sporym echem odbił się komentarz jej byłego męża Dawida Narożnego, na temat domu, w którym mieszka piosenkarka, a także jej problemów finansowych, które są z nim związane, co więcej ta postanowiła nie być mu dłużna i odpłaciła mu równie soczystym komentarzem. Jak widać nic nie jest jednak w stanie zdjąć uśmiechu z jej twarzy, a gwiazda "Pięknych i młodych" opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, którymi wprawiła swoich fanów w osłupienie! Gwiazda zrezygnowała z charakterystycznego irokeza i pokazała się w zupełnie innej odsłonie.

Instagram

Ślicznie ci w dłuższych włosach. Tak młodo i świeżo - komentowali fani.

Jednak to wcale nie jej nowa fryzura najbardziej przykuła ich zainteresowanie. Internauci zwrócili uwagę, że Magdalena Narożna zdecydowanie straciła na wadze:

- Magda schudłaś. Wyglądasz świetnie. Jesteś po prostu normalną, piękną kobietą, a nie napompowaną lalą. Pozdrawiam serdecznie
- Schudłaś?

Co więcej nie mogli oderwać oczu od jej zgrabnych nóg! Kiedy piosenkarka opublikowała zdjęcie w czarnej, seksownej, mini sukience, na zachwyt fanów nie trzeba było długo czekać. Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że jej nogi to numer jeden w Polsce! Czyżby Beata Kozidrak musiała oddać koronie scenicznej koleżance?

- Najlepsze nogi w Polsce ???? ???? ???? ❤️
- Ale mini! Co za nogi wow! Seksowna kusicielka !
- Znowu petarda ????
- Kobieta rakieta ❤️????

Musimy przyznać, że w takim wydaniu Magdalena Narożna wygląda naprawdę szałowo. Co sądzicie?

Zobacz także

Zobacz także: Magda Narożna pochwaliła się mieszkaniem. Były mąż ostro atakuje: "Szkoda, że nie spłaconym!"

To zdjęcie Magdaleny Narożnej sprawiło, że jej Instagram dosłownie zapłonął. Gwiazda zespołu "Piękni i młodzi" faktycznie ma najpiękniejsze nogi w Polsce?

Patrząc na zdjęcia Magdaleny Narożnej sprzed kilku miesięcy faktycznie trudno nie zauważyć, że artystka bardzo schudła.

Instagram @ @madzia_pim
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama