Po tym jak w "Dzień Dobry TVN" cała Polska mogła podziwiać dom Magdaleny Narożnej, Dawid Narożny nie szczędził w jej kierunku złośliwości. Choć dziś oboje układają sobie życie przy boku innych partnerów, relacje pomiędzy tą dwójką nie należą do najlepszych. Były mąż, z którym artystka współtworzyła zespół "Piękni i młodzi", w swoich mediach społecznościowych opublikował relację, na której mówił o problemach finansowych dawnej partnerki, rozwodzie kościelnym, w którym ta ma przeszkadzać, oraz sławnym nazwisku. Po serii ataków, Magdalena Narożna postanowiła odnieść się do słów Dawida Narożnego.

Reklama

Magdalena Narożna odpowiada Dawidowi Narożnemu

Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego wywiadu właściwie reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć.

Te ostatnie słowa Dawida Narożnego odbiły się bardzo szerokim echem. Co o komentarzu byłego męża i ojca ich dziecka - 9-letniej Gabrieli sądzi Magdalena Narożna? Jedna z największych gwiazd sceny polskiej muzyki rozrywkowej nie może narzekać na brak zainteresowania - również tego związanego z karierą zawodową. Piosenkarka, która jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w rozmowie z Jastrząb Post stwierdziła, że jej byłemu partnerowi chodzi o rozgłos, którego nie ma zamiaru mu zapewniać:

Ja myślę, że spotkaliśmy się tutaj, aby rozmawiać o mnie i ten temat u mnie jest zakończony. Jak ma się gdzieś kończyć, to zupełnie nie w mediach. Sądzę, że to chyba o to chodzi, aby rozmawiać o nim. A ja nie mam ochoty, aby o nim rozmawiać, bo skupiam się na sobie, a nie na nikim innym.

Choć jak sama przyznała, nie ma zamiaru poruszać tematu jej byłego męża i ich prywatnych spraw, Magdalena Narożna pozwoliła sobie na jeden komentarz w stronę Dawida Narożnego. Musimy przyznać, że jest on bardzo wymowny:

Albo się ma tę klasę, albo się nie ma - podsumowała w wywiadzie.

Sądzicie, że afery tej dwójki przestaną być roztrząsane na forum publicznym?

Zobacz także: Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda "Pięknych i Młodych" pokazała swoją willę w lesie

Zobacz także

Magdalena Narożna może pochwalić się naprawdę pięknym wnętrzem swoich czterech ścian. Jak się okazuje, kiedy gwiazda pokazała swój dom w telewizji śniadaniowej, nie do końca spodobało się to jej byłemu mężowi.

Instagram

Magdalena Narożna i Dawid Narożny swojego czasu byli najpopularniejszym muzycznym małżeństwem w Polsce. Kiedy para poinformowała o rozstaniu ich fani nie kryli szoku. Niestety, tej dwójce nie udało rozejść się w przyjaznej atmosferze.

East News

Dziś oboje układają sobie życie na nowo - Magdalena Narożna przy boku Krzysztofa Byniaka, przyjaciela z dawnych lat, natomiast Dawid Narożny przy boku Joanny, z którą ma syna Marcela.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama