Dawid Narożny atakuje Magdę Narożną
Instagram

Magda Narożna pochwaliła się mieszkaniem. Były mąż ostro atakuje: "Szkoda, że nie spłaconym!" 

Dawid Narożny atakuje Magdę Narożną
Instagram

Magda Narożna z "Pięknych i młodych" w jednym z ostatnich wywiadów jawnie przyznała, że nie zamierza rezygnować z nazwiska byłego męża. Byli partnerzy nie utrzymują przyjaznych kontaktów, jednak pomimo rozstania wciąż nie wzięli jeszcze rozwodu kościelnego. Magda Narożna niedawno gościła również w telewizji śniadaniowej, gdzie pokazała widzom jak mieszka na co dzień. Ten fakt postanowił skomentować były (choć jeszcze nie formalnie) mąż wokalistki, Dawid Narożny. Z sarkazmem odniósł się do prezentowanych wnętrz: 

Zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym.

Wypowiedział się również na temat rozwodu. Czy Magda Narożna zareaguje na tę zaczepkę? 

Zobacz także: Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda "Pięknych i Młodych" pokazała swoją willę w lesie

Dawid Narożny wypomina Magdzie Narożnej dom oraz rozwód

Dawid Narożny i Magda Narożna poinformowali o swoim rozstaniu już w czerwcu 2019 roku. Od tamtego czasu oboje zdążyli sobie ułożyć życie prywatne na nowo. Owocem ich związku jest 9-letnia Gabriela. Dawid Narożny oprócz córki ma również syna, Marcela, który urodził się w listopadzie zeszłego roku, a związek wokalisty z nową partnerką Joanną ma się doskonale. Magdalena Narożna również jest w szczęśliwym związku u boku Krzysztofa Byniaka, przyjaciela z dawnych lat. 

Byli małżonkowie nie szczędzą sobie jednak złośliwości. Dawid Narożny postanowił skomentować ostatnie medialne poczynania żony. Odniósł się do jej występu w "Dzień Dobry TVN", gdzie pokazała jak mieszka na co dzień: 

Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego wywiadu właściwie reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć 

Odniósł się także do wywiadu Magdaleny Narożnej dla serwisu Plotek.pl. w którym przyznała, że nie zamierza zmieniać nazwiska po byłym mężu, ponieważ przez wiele lat pracowała na jego popularność: 

A poruszając kwestię nazwiska, jeśli jest ono aż tak rozsławione i tak ciężko się z nim rozstać, to może niech prawie-mąż, ja nie będę miał nic przeciwko, przyjmie również to samo nazwisko i wtedy będziemy już tylko jedną wielką, wspaniałą rodziną 

Postanowił również poruszyć temat rozwodu kościelnego: 

Zanim zostaniemy tą wielką wspaniałą rodzina, to może prawie-żona zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny, przed którym zupełnie nie wiem dlaczego, tak cały czas się broni. Ty wiesz Asia, dlaczego?

Myślicie, że w końcu uda im się pogodzić? 

Zobacz także: Magdalena Narożna nie zmieni nazwiska po byłym mężu! „Pracowałam na nie”. Robi na złość Dawidowi Narożnemu?

Dawid Narożny atakuje byłą żonę. Wspomina o długach, rozwodzie kościelnym oraz jej nowym związku. Sam aktualnie tworzy szczęśliwy związek z Joanną. 

Przytuleni Dawid Narożny i Joanna
Instagram

Dawid Narożny i Magda Narożna poinformowali fanów o swoim rozstaniu już w czerwcu 2019 roku. 

Magda Narożna z "Pięknych i młodych"
Instagram

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47