Dawid Narożny atakuje Magdę Narożną
Instagram
Newsy

Magda Narożna pochwaliła się mieszkaniem. Były mąż ostro atakuje: "Szkoda, że nie spłaconym!" 

Magda Narożna pochwaliła się mieszkaniem. Były mąż ostro atakuje: "Szkoda, że nie spłaconym!" 

Magda Narożna z "Pięknych i młodych" w jednym z ostatnich wywiadów jawnie przyznała, że nie zamierza rezygnować z nazwiska byłego męża. Byli partnerzy nie utrzymują przyjaznych kontaktów, jednak pomimo rozstania wciąż nie wzięli jeszcze rozwodu kościelnego. Magda Narożna niedawno gościła również w telewizji śniadaniowej, gdzie pokazała widzom jak mieszka na co dzień. Ten fakt postanowił skomentować były (choć jeszcze nie formalnie) mąż wokalistki, Dawid Narożny. Z sarkazmem odniósł się do prezentowanych wnętrz: 

Zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym.

Wypowiedział się również na temat rozwodu. Czy Magda Narożna zareaguje na tę zaczepkę? 

Zobacz także: Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda "Pięknych i Młodych" pokazała swoją willę w lesie

Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" jest rozpieszczana przez partnera: "Ja codziennie mam Dzień Kobiet"

Dawid Narożny wypomina Magdzie Narożnej dom oraz rozwód

Dawid Narożny i Magda Narożna poinformowali o swoim rozstaniu już w czerwcu 2019 roku. Od tamtego czasu oboje zdążyli sobie ułożyć życie prywatne na nowo. Owocem ich związku jest 9-letnia Gabriela. Dawid Narożny oprócz córki ma również syna, Marcela, który urodził się w listopadzie zeszłego roku, a związek wokalisty z nową partnerką Joanną ma się doskonale. Magdalena Narożna również jest w szczęśliwym związku u boku Krzysztofa Byniaka, przyjaciela z dawnych lat. 

Byli małżonkowie nie szczędzą sobie jednak złośliwości. Dawid Narożny postanowił skomentować ostatnie medialne poczynania żony. Odniósł się do jej występu w "Dzień Dobry TVN", gdzie pokazała jak mieszka na co dzień: 

Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego wywiadu właściwie reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć 

Odniósł się także do wywiadu Magdaleny Narożnej dla serwisu Plotek.pl. w którym przyznała, że nie zamierza zmieniać nazwiska po byłym mężu, ponieważ przez wiele lat pracowała na jego popularność: 

A poruszając kwestię nazwiska, jeśli jest ono aż tak rozsławione i tak ciężko się z nim rozstać, to może niech prawie-mąż, ja nie będę miał nic przeciwko, przyjmie również to samo nazwisko i wtedy będziemy już tylko jedną wielką, wspaniałą rodziną 

Postanowił również poruszyć temat rozwodu kościelnego: 

Zanim zostaniemy tą wielką wspaniałą rodzina, to może prawie-żona zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny, przed którym zupełnie nie wiem dlaczego, tak cały czas się broni. Ty wiesz Asia, dlaczego?

Myślicie, że w końcu uda im się pogodzić? 

Zobacz także: Magdalena Narożna nie zmieni nazwiska po byłym mężu! „Pracowałam na nie”. Robi na złość Dawidowi Narożnemu?

Dawid Narożny atakuje byłą żonę. Wspomina o długach, rozwodzie kościelnym oraz jej nowym związku. Sam aktualnie tworzy szczęśliwy związek z Joanną. 

Przytuleni Dawid Narożny i Joanna
Instagram

Dawid Narożny i Magda Narożna poinformowali fanów o swoim rozstaniu już w czerwcu 2019 roku. 

Magda Narożna z
Instagram

Zobacz także
Dawid Narożny w duecie z córką

Niezwykłe nagranie córki Narożnych! Gabi zaśpiewała w duecie z ojcem wielki przebój

Magda Narożna i Dawid Narożny

Dawid Narożny i Magdalena Narożna wciąż utrzymują kontakt? Wiadomo, co łączy byłych małżonków

 

Magdalena Narożna w różowej sukience
Instagram
Newsy
Magdalena Narożna odpowiedziała byłemu mężowi. Sama nie ugryzła się w język! "Albo się ma tę klasę, albo się nie ma"
Po mocnym komentarzu Dawida Narożnego, przyszła pora na odpowiedź Magdaleny Narożnej. Konflikt pomiędzy byłymi małżonkami wciąż trwa.

Po tym jak w "Dzień Dobry TVN" cała Polska mogła podziwiać dom Magdaleny Narożnej, Dawid Narożny nie szczędził w jej kierunku złośliwości. Choć dziś oboje układają sobie życie przy boku innych partnerów, relacje pomiędzy tą dwójką nie należą do najlepszych. Były mąż, z którym artystka współtworzyła zespół " Piękni i młodzi ", w swoich mediach społecznościowych opublikował relację, na której mówił o problemach finansowych dawnej partnerki, rozwodzie kościelnym , w którym ta ma przeszkadzać, oraz sławnym nazwisku. Po serii ataków, Magdalena Narożna postanowiła odnieść się do słów Dawida Narożnego.  Magdalena Narożna odpowiada Dawidowi Narożnemu Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego wywiadu właściwie reportażu telewizji śniadaniowej   o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć. Te ostatnie słowa Dawida Narożnego odbiły się bardzo szerokim echem. Co o komentarzu byłego męża i ojca ich dziecka - 9-letniej Gabrieli sądzi Magdalena Narożna? Jedna z największych gwiazd sceny polskiej muzyki rozrywkowej nie może narzekać na brak zainteresowania - również tego związanego z karierą zawodową. Piosenkarka, która jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w rozmowie z Jastrząb Post stwierdziła, że jej byłemu partnerowi chodzi o rozgłos, którego nie ma zamiaru mu zapewniać: Ja myślę, że spotkaliśmy się tutaj, aby rozmawiać o mnie i ten temat u mnie jest zakończony. Jak ma się gdzieś kończyć, to zupełnie nie w mediach.  Sądzę, że to chyba o to chodzi, aby...

Magdalena Narożna z długimi włosami
Instagram
Newsy
Magda Narożna wbija szpilę byłemu mężowi! "Teraz jest spokój i równowaga" mówi o zespole Piękni i młodzi
Magda Narożna wbija szpilę byłemu mężowi! "Teraz jest spokój i równowaga" mówi o zespole Piękni i młodzi

Magda Narożna wbiła szpilę byłemu mężowi! Wokalistka "Pięknych i młodych" w rozmowie z mediami skomentowała atmosferę, jaka obecnie panuje w zespole. Przy okazji zasugerowała, że wcześniej- kiedy występował z nimi Dawid Narożny- nie było wcale kolorowo. Nie uwierzycie, co powiedziała gwiazda disco-polo!  Magda Narożna komentuje relacje w zespole "Piękni i młodzi" to jeden z najpopularniejszych zespołów disco-polo. Muzycy wystąpili w programie "Must Be The Music", a później wylansowali takie hity jak: "Ona jest taka cudowna", "Niewiara" czy też "Przeznaczeni".  Zespół tworzyli: Daniel Wilczewski oraz Magda i Dawid Narożni. Niestety, w połowie ubiegłego roku Magda i Dawid poinformowali swoich fanów, że podjęli decyzję o rozwodzie. I chociaż para zapewniała wówczas, że ich rozstanie nie wpłynie na zespół i wciąż mają przyjacielskie stosunki, to szybko okazało się, że między małżonkami pojawił się poważny konflikt. Między Magdą a Dawidem doszło do medialnych przepychanek, aż wreszcie w styczniu br. wokalistka "Pięknych i młodych" poinformowała, że zmienia się skład grupy. Od tamtej chwili Dawid Narożny nie występuje z zespołem, a jego miejsce zajął Daniel Biczak.  Teraz, kilka miesięcy od tamtych wydarzeń Magda Narożna w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jakie relacje panują w zespole. Przy okazji wbiła szpilę Dawidowi! Gdy spędza się dużo czasu ze sobą w pracy, relacje są bardzo ważne. Nie da się jeździć 8–10 godzin w samochodzie i do siebie nie odzywać, a tak było wcześniej. Jeżeli miałabym wskazać różnice, to tylko pozytywne. Teraz jest spokój i równowaga, a to jest najważniejsze. Dogadujemy się świetnie i tworzymy fajną całość- wyznała Magda Narożna. ...

Magdalena Narożna zmieniła fryzurę
Instagram @madzia_pim
Newsy
Magda Narożna została zapytana o ślub byłego męża! Swoją odpowiedzią pokazała klasę!
Jak Magda Narożna z "Pięknych i młodych" zareagowała na wieść o ślubie swojego byłego partnera, Dawida Narożnego? Czy podobała jej się czarna suknia ślubna panny młodej? Zobaczcie, co odpowiedziała gwiazda!

W minionym tygodniu media obiegła informacja o ślubie Dawida Narożnego! Były mąż Magdy Narożnej z "Pięknych i młodych" i jego ukochana, Joanna, pobrali się  w czwartek 12 sierpnia. Oczywiście ta informacja nie ominęła jego byłej żony - wokalistka skomentowała ślub byłego partnera w jednym z wywiadów. Co powiedziała na ten temat? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:   Magda Narożna z "Piękni i młodzi" pokazała odważne zdjęcie! Co za figura... Magda Narożna nie dostała zaproszenia na ślub byłego męża Dawid Narożny,  po głośnym rozwodzie z Magdą Narożną,  rozpoczął związek z tajemniczą Joanną. Wygląda na to, że miłość Dawida Narożnego i Joanny kwitnie, bo w listopadzie 2020 roku para została rodzicami - zakochani powitali na świecie synka Marcela . Z kolei teraz dowiedzieliśmy się o ich ślubie! Jak się okazało, 12 sierpnia, Dawid Narożny i jego partnerka ślubowali sobie miłość i wierność  w malowniczej miejscowości na Dolnym Śląsku. W sieci pojawiły się zdjęcia z tego wielkiego dnia i... wzbudziły one wiele emocji wśród fanów. W szczególności chodzi o kreację panny młodej, która wybrała... czarną suknię ślubną.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny) Informacja o ślubie Dawida Narożnego nie ominęła jego byłej żony, Magdy Narożnej . Podczas festiwalu w Mrągowie, reporter portalu Pomponik.pl zapytał gwiazdę, czy dostała zaproszenie na tę uroczystość.  - Nie, wiesz, nie, koncertowałam akurat, nie miałabym...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik