Magda Narożna została przyłapana przez fotoreporterów u boku Pawła Górala, z którym spędziła wieczór w jednej z restauracji w stolicy. Oboje występowali w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a ich przyjaźń trwa od lat. Coraz częściej w mediach pojawia się pytanie, czy tej dwójki nie łączy coś więcej. Po zdjęciach paparazzi można stwierdzić, że oboje świetnie się czują w swoim towarzystwie. Zobacz, jak spędzili razem wieczór.

Reklama

Magda Narożna i Paweł Góral spędzili ze sobą wieczór

Magda Narożna przez 7 lat była w związku małżeńskim z Dawidem Narożnym. W 2019 roku para postanowiła się rozstać, a rok później wokalistka ujawniła, że przyjęła zaręczyny od Krzysztofa Byniaka, swojego kolegi ze szkoły podstawowej. Obecnie jej narzeczony przebywa na Islandii, z kolegi Magda chętnie spędza czas u boku przyjaciela, którego poznała na planie show Polsatu już jakiś czas temu.

EOS

Zobacz także: Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" jest rozpieszczana przez partnera: "Ja codziennie mam Dzień Kobiet"

Magda Narożna i Paweł Góral delektowali się wspólną kolacją, częstując się nawzajem smakołykami. Uśmiech z twarzy wokalistki nie schodził nawet na moment!

EOS

Zobacz także: Magda Narożna z "Pięknych i młodych" schudła 6 kilogramów. Pochwaliła się swoją figurą

Zobacz także

Warto podkreślić, że Magda Narożna i gwiazdor "M jak miłość" przyjaźnią się od lat. Na ich Instagramie można znaleźć ich wspólne zdjęcia i filmiki, na których cały czas podkreślają, że są "tylko" przyjaciółmi.

Przyjaźń! To największy skarb, którego nie da się kupić za żadne pieniądze ! Życzę Wam byście na swojej drodze spotkali taką osobę ❤️- czytamy pod zdjęciem Magdy Narożnej na Instagramie.

EOS
EOS
EOS

Co ciekawe, wcześniej Magda Narożna przeszła małą metamorfozę w salonie fryzjerskim, w którym mocno podcięła włosy. Zmiana na plus?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama