Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" w rozmowie z Party.pl zdradziła sekret swojej metamorfozy. Piosenkarka pojawiła się ostatnio na modowej imprezie i zaskoczyła swoim wyglądem. Magda Narożna na ściance pochwaliła się szczupłą figurą, a nam zdradziła, ile schudła i jak to zrobiła. Gwiazda "Pięknych i młodych" pokazała w sieci, jak prezentuje się jej sylwetka.

Reklama

Magda Narożna z "Pięknych i młodych" szczerze o swojej wadze

Magda Narożna już od wielu lat występuje na scenie i śpiewa w zespole "Piękni i młodzi". Gwiazda dość rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach, ale ostatnio nie zabrakło jej na pokazie mody Konrada Bikowskiego i Karola Prochackiego. Na ściance Magda Narożna pozowała w różowym komplecie, który podkreślił jej szczupłą figurę. Gwiazda w rozmowie z Party.pl przyznała, że schudła już 6 kilogramów. Jak tego dokonała?

(...) wsiadam na rowerek, robię ćwiczenia, idę biegać- wyznała przed naszą kamerą.

Magda Narożna jest zadowolona ze swojej wagi i nie zamierza przesadzać z odchudzaniem.

Ja teraz mam już wagę taką, w której się dobrze czuję. Może jeszcze kilogram, jak jeszcze zrzucę za dużo to nie będzie to dobrze wyglądało- dodała gwiazda.

Posłuchajcie, co jeszcze o swojej metamorfozie powiedziała nam Magda Narożna i zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazda "Pięknych i młodych". Piosernkarka podczas relacji na InstaStories pokazała się w dopasowanej, sportowej stylizacji, która podkreśliła jej figurę.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta schudła już 20 kilogramów! Zdradziła nam, jak tego dokonała

Zobacz także
Instagram @madzia_pim
Reklama
Reklama
Reklama