Magdalena Lamparska Magdalena Lamparska pokazała wózek dziecka Magdalena Lamparska fotelik samochodowy Lamparskiej Magdalena Lamparska
Magdalena Lamparska
1/5
Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska niedawno została mamą - urodziła swoje pierwsze dziecko, synka Tymoteusza. Aktorka nie kryła swojego szczęścia i na jej Instagram szybko trafiły zdjęcia z pierwszego spaceru. Magda pochwaliła się też stylowym pojazdem swojego synka. Teraz została przyłapana na spacerze i uwagę zwraca całkiem nowy wózek. Czyżby Magda Lamparska poszła w ślady Ani Lewandowskiej i zafundowała synkowi kilka wózków? Przekonajcie się na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Magdalena Lamparska pokazała zdjęcie tydzień po porodzie! Wygląda świetnie! "Mój największy sens życia się pojawił"

2/5
Magdalena Lamparska pokazała wózek dziecka
Instagram

Niedawno Magda Lamparska pochwaliła się, że jej synek jeździ stylowym wózkiem marki Dubatti (pierwszy z prawej). Za takie cacko trzeba zapłacić aż 4529 złotych. 

 

Zobacz: Magdalena Lamparska na spacerze z synem. Jaki wózek wybrała młoda mama? Jego cena zwala z nóg! ZDJĘCIA

3/5
Magdalena Lamparska

Teraz młoda mama została przyłapana ze znacznie mniejszym wózkiem. A dokładnie jest to fotelik samochodowy umieszczony na stelażu z kółkami.

 

Zobacz: "Nie jestem chudzielcem i nigdy nie będę", mówi Magdalena Lamparska. Czy aktorka jest na diecie?

4/5
fotelik samochodowy Lamparskiej
Printscreen muppetshop.eu

Okazuje się, że jest to hybryda - dół pojazdu pochodzi z wózka Dubatti, a fotelik z kolekcji marki Cybex. Kosztuje 799 złotych. Warto dodać, że marka Cybex jest uwielbiana przez gwiazdy! Wózki z jej kolekcji mają już Anna Lewandowska i Maja Bohosiewicz.

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz ma taki sam wózek jak Ania Lewandowska! Znamy markę i cenę... oj drogi!

5/5
Magdalena Lamparska

Z pewnością z fotelikiem zamiast dużej gondoli jest Magdzie znacznie wygodniej i lżej spacerować. Aktorka sprytnie to rozwiązała - nie musiała kupować kolejnego modelu wózka. ;)

 

Zobacz: Kto wydał najwięcej na wózek dla dziecka? Lewandowscy, Mroczek, a może Sykut? Wszystkie WÓZKI GWIAZD

Więcej na temat Magdalena Lamparska