Magdalena Lamparska pokazała zdjęcie tydzień po porodzie! Wygląda świetnie! "Mój największy sens życia się pojawił"


Magdalena Lamparska ponad tydzień temu urodziła swoje pierwsze dziecko - na świat przyszedł synek, który otrzymał wyjątkowe imię Tymoteusz! Gwiazda jeszcze ani razu nie zabierała głosu w sprawie, ale w końcu zrobiła wyjątek - na swoim Instagramie pokazała wyjątkowe zdjęcia po porodzie oraz podziękowała wszystkim za gratulacje i wsparcie. Zdradziła również, czym jest dla niej macierzyństwo - padły naprawdę wzruszające słowa.
Zobaczcie!
Zobacz także: Magda Lamparska bawiła się na baby shower i w końcu pokazała ciążowy brzuszek! Zobaczcie zdjęcia!

Magda Lamparska jest zachwycona byciem mamą:
W życiu najważniejsze są dwa dni. Kiedy przychodzimy na świat i kiedy odnajdujemy cel i sens naszej obecności. Mój największy sens życia się pojawił. Dziękuje serdecznie Kochani za wszystkie życzenia - pisze aktorka na Instagramie.
A przy okazji zachwyca wyglądem ;)
Zobacz: Anna Lewandowska z Klarą na meczu Bayernu! Córeczka Lewandowskich była w centrum uwagi

2017.09.14 Warszawa
Magdalena Lamparska
FOT WIN/AF EOS
Tak aktorka prezentowała się w ciąży!
Nie wiadomo kiedy gwiazda wróci do pracy. Na razie Magdalena Lamparska skupia się na macierzyństwie.
Zobacz: Fala krytyki na ciężarną księżną Kate! "Jest wychudzona" - twierdzą fani

2017.09.14 Warszawa
Magdalena Lamparska
FOT WIN/AF EOS

Faktycznie, nie sposób się nie zgodzić z Justyną Śliwowską - ciąża służy Magdalenie Lamparskiej!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.