Dzień dobry TVN sprzeczka Magdy Gessler i Filipa Chajzera
Artur Zawadzki/REPORTER/@filip_chajzer
Newsy

Filip Chajzer ostro do Magdy Gessler w "Dzień Dobry TVN": "Pokazówkę robisz"

W świątecznej atmosferze specjalnego wydania "Dzień dobry TVN", podczas wspólnego lepienia pierogów, niespodziewanie doszło do sprzeczki między Magdą Gessler a Filipem Chajzerem.

Maga Gessler to jedna z największych gwiazd TVN i niekwestionowany autorytet kulinarny. Nic dziwnego, że nie mogło zabraknąć jej w niedawnym, świątecznym wydaniu śniadaniowego pasma tej stacji. Prowadzący, którzy tego dnia zebrali się w komplecie, pod czujnym okiem restauratorki lepili pierogi. Niestety, specjalistka kulinariów nie miała dobrych słów dla Filipa Chajzera. skrytykowała nie tylko jego sposób lepienia pierogów, ale też jego... włosy. Prowadzący "Dzień dobry TVN" jej tego nie podarował. Doszło do wymiany zdań, którą musiała przerwać Dorota Wellman.

Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Magda Gessler skrytykowała Filipa Chajzera w "Dzień dobry TVN"

Świąteczny odcinek "Dzień dobry TVN" widzowie mogli zobaczyć w niedzielę, 18 grudnia. Poza tym, że zebrali się wszyscy prowadzący, to na antenie pojawiło się wiele innych gwiazd stacji. Skoro mowa o świętach i gotowaniu, to obecność i rady Magdy Gessler okazały się nieocenione.

Podczas jednego z wejść goście mogli oglądać konkurs na najlepiej ulepione pierogi. Restauratorka natychmiast zauważyła, kto się bardzo stara, a komu nie do końca wychodzi. Na przykład Małgorzata Ohme zbyt grubo rozwałkowała ciasto i nadawało się bardziej na pizzę. Świetnie za to spisała się Małgorzata Rozenek, której Magda Gessler nie szczędziła komplementów:

- Gosia bardzo się stara, jak zawsze ma piątkę z plusem - podsumowała.

Kiedy znawczyni kulinariów podeszła do Filipa Chajzera, nie kryła zaskoczenia niezbyt atrakcyjną formą lepionych przez niego pierogów.

- Co ty robisz? Jak z maszyny, to się nie liczy - oceniła.

Dzień dobry TVN sprzeczka Magdy Gessler i Filipa Chajzera
dziendobry.tvn.pl

Zobacz także: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak i inne gwiazdy pod studiem "Dzień dobry TVN" [ZDJĘCIA]

Doszło do krótkiej wymiany zdań, w której restauratorka porównała blond włosy prezentera z lepionymi przez niego pierogami. Oceniła, że... "nie są seksi".

- Magda zazdrości, dlatego tak mówi - stwierdził Filip Chajzer.

Restauratorka odpowiedziała z przekąsem:

- Ja nie zazdroszczę, tylko one nie są seksi. One są jak twoje włosy. Zobacz, ile masz farszu między ciastem. Musisz zrobić jeszcze raz - stwierdziła.

- Co Ty masz do moich włosów? Rozwalasz specjalnie, pokazówkę robisz, a jest pięknie - odpowiedział zirytowany Filip Chajzer.

Dzień dobry TVN sprzeczka Magdy Gessler i Filipa Chajzera
dziendobry.tvn.pl

Zobacz także: Anna Kalczyńska przyszła z dziećmi do "Dzień dobry TVN". Zrobiły furorę! [ZDJĘCIA]

Żadne z nich nie dawało za wygraną, dlatego w przedłużającą się wymianę zdań wreszcie weszła Dorota Wellman, próbując uciąć sprzeczkę.

Ostatecznie restauratorka poinstruowała młodszego kolegę z TVN, jak prawidłowo lepić pierogi i z jej pomocą mu się to udało. Na koniec gwiazda "Kuchennych rewolucji" podsumowała zmagania prowadzących:

- Wydaje mi się, że wszyscy bardzo się starają i każdy popełnił jakiś błąd, ale jak zwykle Gosia ma piątkę z plusem - oceniła.

Jak widać, nawet lepienie pierogów w "Dzień dobry TVN" może przysparzać widzom wielu emocji - podobnie jak samym prowadzącym i gwiazdom. Nie inaczej było już przed rozpoczęciem specjalnego odcinka. Chwile grozy przeżyła Małgorzata Ohme, która pod studiem TVN runęła na ziemię. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Filip Chajzer oświadczył się po 2 miesiącach związku?! Media donoszą o zaręczynach!
@filip_chajzer, Instagram

Magda Gessler przejdzie do Polsatu?
Mateusz Jagielski/East News

 

Gwiazdy pod studiem Dzień dobry TVN
EOS
Newsy
Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak i inne gwiazdy pod studiem "Dzień dobry TVN" [ZDJĘCIA]
W niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" pojawiła się plejada gwiazd. Małgorzata Rozenek, Magda Gessler i Anna Kalczyńska z dziećmi w świetnych nastrojach.

Czując już nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, plejada gwiazd licznie zjawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" w wyśmienitych nastrojach. Nie obyło się bez wspólnego lepienia pierogów i rozmowy o świątecznych tradycjach. Duże emocje wzbudziła obecność Anny Lewandowskiej, która rozpoczęła współpracę z programem porannym. Żeby atmosfera stała się jeszcze bardziej rodzinna, Anna Kalczyńska zabrała do studia trójkę swoich dzieci. Fotoreporterzy wypatrzyli również Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Paulinę Krupińską, Filipa Chajzera i Bartłomieja Topę z bliskimi. Gwiazdy pod studiem "Dzień dobry TVN" Niedzielne wydanie "Dzień dobry TVN" sprawiło, że już mogliśmy poczuć święta. Widać, że w popularnym programie śniadaniowym panuje już atmosfera Bożego Narodzenia. Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan , dla której to pierwsze świąteczna emisja w roli prowadzącej. Zobacz także:   Dramatyczne sceny pod studiem "Dzień dobry TVN"! Małgorzata Ohme nagle runęła na ziemię [ZDJĘCIA] W studiu gwiazdy wspólnie lepiły pierogi. Jak im poszło? To oceniała Magda Gessler , która mimo bożonarodzeniowej aury nie szczędziła — jak zwykle — surowych słów krytyki. Szczególnie oberwało się Filipowi Chajzerowi. Jak możecie się domyślać, perfekcyjnie wypadła Małgorzata Rozenek-Majdan. Ciepłą i rodzinną atmosferę wprowadziła jedna z prowadzących. Anna Kalczyńska pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" ze swoimi dziećmi . Cała Polska mogła zobaczyć, jak Jan, Hania i Krysia rządzą w kuchni. Maluchy opowiedziały też widzom, jak pomagają mamie w domu. Przy pakowaniu prezentów dzielnie pomagały Agnieszka Woźniak-Starak i Paulina Krupińska. Panie zasiadły na pięknym lodowym tronie, który znalazł się przed studiem...

Małgorzata Ohme w żółtej marynarce i Filip Chajzer w kamizelce w kratkę
East News
Newsy
Debiut nowych prowadzących w "DDTVN" i pierwsza wpadka. Nie uwierzycie, co powiedziała Małgorzata Ohme!
Debiut nowych prowadzących w "DDTVN" i pierwsza wpadka. Nie uwierzycie, co powiedziała Małgorzata Ohme!

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zadebiutowali w roli prowadzących "Dzień Dobry TVN"! W piątkowy poranek ( 6 września) widzowie mogli zobaczyć nowe gwiazdy śniadaniowej telewizji (Małgorzata Ohme i Filip Chajzer w "DDTVN" zastąpili Magdę Mołek i Marcina Mellera). Jak nowi prowadzący poradzili sobie w roli gospodarzy porannego programu? Zdania internautów są podzielone. Niestety, Małgorzata Ohme już pierwszego dnia zaliczyła na antenie naprawdę sporą wpadkę! Nie uwierzycie, co powiedziała, gdy przedstawiała Hannę Zborowską Neves! Jak internauci oceniają nowych prowadzących "DDTVN"? W dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiła się m.in. Hanna Zborowska Neves, która wzięła udział w dyskusji na temat rozmów z mężczyznami. Przed rozpoczęciem spotkania Małgorzata Ohme przedstawiła Hanię jako córkę Wiktora Zborowskiego i... Wiesi Zborowskiej! Przypominamy, że Wiesia to pies Zosi Zborowskiej- siostry Hani. Mamą Hanny Zborowskiej Neves jest Maria Winiarska! Jak na wpadkę Małgorzaty Ohme zareagowali internauci i jak ocenili debiut nowych prowadzących "DDTVN"? Zdania są podzielone! - Hanna Zborowska córka Wiktora Zborowskiego, Wiesi Zborowskiej 🤣🤣 i siostra Hani Zborowskiej 🤣🤣🤣🤣🤣 prowadzącą dzisiaj nieźle pojechała 😂😂😂😂 - Pani Ohme niech się najpierw dobrze przygotuje- Hanna Zborowska to nie córka Wiesi 🤦🏼‍♀️ (Wieśka to pies Zosi Zborowskiej) - Moje zdanie: Filip jako reporter (w terenie) super 👍Małgosia Ohme (jako psycholog) super👍ale jako para prowadzących DD TVN niestety nie. - Bardzo fajnie wypadli nowi prowadzący, super para.W Dzień dobry TVN zrobiło się FRESH .Tak trzymac👍 - sa fajni na luzie i za to plus wielki- internauci komentowali na Facebooku. Widzieliście debiut Małgorzaty Ohme i...

Małgorzata Ohme w żółtej marynarce i Filip Chajzer w kamizelce w kratkę
East News
TV-Show
Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Niebezpieczna przewrotka Filipa Chajzera, padło przekleństwo na wizji!
Filip Chajzer w "Dzień Dobry TVN" chciał zaprezentować elementy tańca i skończyło się upadkiem. Nie wyglądało to dobrze!

Do niebezpiecznej wpadki doszło w studiu "Dzień Dobry TVN" podczas popisów tanecznych prowadzących. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zdecydowali się spróbować kilka kroków breakingu, który ma oficjalnie zostać dyscypliną olimpijską. Podczas wykonywania jednej z figur tanecznych doszło do niebezpiecznej sytuacji, a Filip Chajzer użył niecenzuralnego słowa na wizji! To nagranie trzeba zobaczyć... Niebezpieczna przewrotka Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"! W programach śniadaniowych, które są emitowane na żywo od czasu do czasu dochodzi do wpadek i zaskakujących sytuacji, które nie zostały zaplanowane w scenariuszu. Tak było w jednym z odcinków  "Dzień Dobry TVN" . Para prowadzących, którzy chętnie angażują się w pomoc zaproszonym gościom i sami biorą udział w ćwiczeniach, tym razem spróbowali kilku kroków breakingu pod okiem Adama Stefańskiego. Sędzia taneczny najpierw opowiedział o breakingu, który ma zostać dyscypliną olimpijską, a potem zaprosił prowadzących, aby pokazać im kilka kroków. Zapytał, jednak wcześniej: Jesteś gotowy? Jesteś ubezpieczony? - spytał Adam Stefański,  Filip Chajzer , któremu początkowo doskonale szło, odpowiedział szczerze, że nie wie, a chwil później doszło do wywrotki, która skończyła się upadkiem i słowami: O kur***. Ożeż, kurczę! Trochę mnie przegięło!         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer) Zobacz także:  Partnerka Filipa Chajzera miała...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik