Najpopularniejsza i bardzo medialna polska blogerka, Julia Kuczyńska, ma na swoim koncie kolejne wyróżnienie. Maffashion wystąpiła w kampanii znanej i popularnej na całym świecie hiszpańskiej sieciówki Bershka. Polka została twarzą najnowszej sportowej kolekcji marki "Start Moving".

Reklama

Kuczyńska na zdjęciach wygląda świeżo i bardzo młodzieżowo. Blogerka rewelacyjnie prezentuje się w sportowych bluzach, modnych czapeczkach z daszkiem i neonowych adidasach, które mają być hitem nadchodzących miesięcy. Maffashion ma na sobie również ciekawy płaszcz w panterkę, a także legginsy w najmodniejszym czarno-białym zestawieniu kolorystycznym.

To już nie pierwszy raz kiedy Kuczyńska została dostrzeżona przez światową markę. Kilka miesięcy temu wraz z grupą polskich blogerek i modowych dziennikarzy gościła w Londynie, na zaproszenie River Island. Podczas tej wizyty mogła jako jedna z pierwszych zobaczyć kolekcję Rihanny dla sieciówki, a także osobiście poznać wielką gwiazdę. Przypomnijmy: Polskie blogerki imprezowały z Rihanną

Jak podoba się wam Maffashion w kampanii Bershki?

Reklama

Tak Maffashion bryluje na salonach:

Reklama
Reklama
Reklama