Jessica Mercedes i Maffashion na imprezie z Rihanną
Jessica Mercedes i Maffashion mają nową koleżankę
1/6
Jessica Mercedes i Maffashion na imprezie z Rihanną

W miniony weekend w Londynie odbyła się premiera i pokaz limitowanej kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Rihannę dla popularnej sieciówi River Island. Z tej okazji do stolicy Anglii zjechali się dziennikarze modowi i blogerzy z całego świata. Polskę reprezentowały m.in. Maffashion i Jessica Mercedes.

Dwie najpopularniejsze polskie blogerki podczas wyjazdu spełniły jedno ze swoich największych marzeń. Poznały Rihannę, mogły z nią chwilę porozmawiać, wymienić uwagi i spostrzeżenia dotyczące kolekcji oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, które wylądowały od razu na stronach i Facebookach dziewczyn.

Maffashion i Jessica po pokazie spotkały się również z Carą Delevingne, aktualnie najbardziej rozchwytywaną modelką na świecie.

Show-biznes zaczął w końcu liczyć się ze zdaniem i opinią blogerek. Ich strony dziennie odwiedzane są przez tysiące młodych ludzi szukających inspiracji, aby wyrazić siebie. Nic więc dziwnego, że największe koncerny i marki dostrzegły w nich idealny kanał przekazu i zapraszają je na prestiżowe wydarzenia i pokazy. Tylko pozazdrościć i pogratulować.

Zobacz: "Blog z założenia nie miał być nigdy moją pracą"

2/6
Maffashion Jessica Mercedes w Londynie na spotkaniu z Rihanną
3/6
Jessica Mercedes w Londynie na spotkaniu z Rihanną
4/6
Maffashion w Londynie na spotkaniu z Rihanną
5/6
Jessica Mercedes w Londynie na spotkaniu z Rihanną
6/6
Maffashion Jessica Mercedes w Londynie na spotkaniu z Carą Delevingne