Joanna Koroniewska uczy córkę ważnej rzeczy: „Dzięki pokazówom zaczęła mnie rozumieć”

Joanna Koroniewska jest mamą dwóch córek Janiny oraz Heleny. Pierwsza z nich jest już nastolatką. Aktorka ma więc ważną misję, aby przygotować córkę na zderzenie z ewentualnym hejtem, który może spotkać ją w życiu i przekłamaną rzeczywistością prezentowaną w sieci. Wykorzystuje do tego swoją popularność.

Advertisement MPU article
Ktoś mi kiedyś powiedział, ze dwie koleżanki zazdrosne influencerki; 'No tak, tak, walczysz z tym hejtem, bo masz wtedy dobre zasięgi'. Nieprawda

Joanna Koroniewska o walce z hejtem

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd, które otwarcie walczą z hejtem i pokazują świat bez filtra. Aktorka często musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami na temat swojego zachowania, wyglądu czy nawet statusu materialnego. Jednak swoją postawą nie pozwala by krzywdząca opinia miała wpływ na jej własne postrzeganie siebie i poczucie własnej wartości. Otwartą walką z hejtem, pokazuje drogę nie tylko tysiącom swoich obserwujących ale również nastoletniej córce Jance:

Ja mam nastoletnią córkę i ja wiem, że jak ja jej nie nauczę walczyć z hejtem, to kto? (...) To jest najlepszy moment, żebym ja mogła z nią wejść do tego świata i ona mnie zaczęła rozumieć i to wszystko co ja robię, dzięki takim właśnie pokazówom.

Co jeszcze zdradziła nam Joanna Koroniewska? Zobaczcie nową rozmowę.

Advertisement MPU article

Zobacz także: Koroniewska bez ogródek o „południowej” codzienności w Hiszpanii: „Nie bardzo chce się pracować”

Joanna Koroniewska na premierze Dziewczyna influencera
VIPHOTO/EAST NEWS
VIPHOTO/EAST NEWS