Od kiedy Katarzyna Dowbor wróciła do Telewizji Polskiej i została współprowadzącą "Pytania na śniadanie" w sieci pojawiło się mnóstwo skrajnych opinii na temat tego wielkiego powrotu. Teraz głos w tej sprawie zabrała Joanna Koroniewska, synowa dziennikarki. Jakie ma zdanie na ten temat?

Reklama

Joanna Koroniewska komentuje debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"

Joanna Koroniewska w rozmowie z reporterem Party.pl Bartoszem Sekleckim zdradziła, jak zareagowała na debiut Katarzyny Dowbor w śniadaniówce. Jak wiadomo, zdanie widzów "Pytania na śniadanie" jest mocno podzielone. Z jednej strony sypia się gratulacje, a z drugiej pojawiają komentarze, że czas Katarzyny Dowbor w telewizji już przeminął. Joanna Koroniewska ma na ten temat swoją teorię i mówi wprost, że powinniśmy pozwolić pracować kobietom w każdym wieku.

Za granicą w mediach kobiety dojrzałe pracują do 70. i więcej, wiem, bo mój mąż prowadził jeden z programów we Włoszech. (...) Przychodzi do Polski i zawsze było odwrotnie. Ona ma niesamowity wdzięk we wszystkim, co robi, niesamowitą wiedzę i naprawdę ma jedną rzecz, której ja potrzebuję w telewizji śniadaniowej: doświadczenie. Myślę, że kto jak kto, ale moja mama na pewno nie będzie płakać nad takimi tekstami. Ona jest pierwsza, która mówi: Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Wiem też, że sobie absolutnie z tym poradzi.
powiedziała Joanna Koroniewska.

Aktorka zdaje sobie sprawę, że krytyka pojawia się zawsze, ale jej zdaniem powrót Katarzyny Dowbor był świetnym pomysłem i dziennikarka wiele wnosi do programu swoim doświadczeniem.

Uważam, że fantastycznym pomysłem jest dobór Kaśki do tego programu. Fantastycznym pomysłem jest wzięcie jej młodego partnera, który też jest super i też go znamy prywatnie z Maćkiem, i bardzo lubimy. To, że jest jakakolwiek negacja, ona zawsze jest, tutaj też będzie.
dodała aktorka.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Joanną Koroniewską po premierze filmu "Dziewczyna influencera". Co jeszcze aktorka powiedziała na temat nowego "Pytania na śniadanie"?

Reklama

Zobacz także: Widzowie przeżywają odejście Cichopek i Kurzajewskiego z "PnŚ": „Już nie oglądam”

Zobacz także
Dowbor Pytanie na śniadanie
Instagram @katarzyna_dowbor_official
Joanna Koroniewska na premierze filmu Dziewczyna Influencera
VIPHOTO/EAST NEWS VIPHOTO/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama