M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm
Będzie się działo
1/4
M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

Już dziś (poniedziałek, 17 grudnia) w "M jak miłość" pojawi się Anka (Weronika Rosati), która sporo namiesza w życiu Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). W nowych odcinkach serialu okaże się, że w przeszłości Anka i Budzyński mieli romans! Teraz prawnik zrobi wszystko, żeby nie dowiedziała się o tym Magda. Okazuje się jednak, że nie tylko ze względu na romans Budzyński może mieć teraz spore kłopoty... Na jaw wyjdzie mroczna przeszłość prawnika! 

W co w przeszłości był zamieszany Andrzej i co wspólnego ma z tym Anka? Szczegóły w galerii.

Zobacz także: TYLKO U NAS! Anna Mucha odejdzie z "M jak miłość"? Gwiazda zagra w nowym serialu!

2/4
M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

Jak już wiemy, w kolejnym odcinku "M jak miłość" Anka pojawi się na Deszczowej, a tam spotka swojego byłago kochanka. Budzyński i przyjaciółka Kingi (Katarzyna Cichopek) będą udawać, że się nie znają, ale po kilku dniach prawnik w tajemnicy przed Magdą spotka się z Anką.

Zobacz: "M jak miłość": Powrót Anki czyli Weroniki Rosati! Zobacz, co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu w 2018 roku! Mamy ZDJĘCIA i OPIS!

Jak informuje portal superseriale.se.pl wkrótce widzowie dowiedzą się, że Budzyńskiego i Ankę łączył nie tylko gorący romans, ale i pewien kryminalny wątek! 

3/4
M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

Weronika Rosati w wywiadzie opublikowanym na stronie mjakmilosc.vod.tvp.pl uchyliła rąbka tajemnicy o serialowej Ance i jej relacjach z Budzyńskim

Moja bohaterka jest związana z rynkiem dzieł sztuki i na tym wątku skupi się część fabuły. Ania skrywa tajemnicę, coś knuje, a związek ma z tym Andrzej i pewne kryminalne zależności - zdradziła aktorka. 

Portal superseriale.se.pl pisze wprost, że Budzyński i Anka mają wspólną kryminalną przeszłość! 

Być może Andrzej był zamieszany w handel kradzionymi dziełami sztuki? Jedno jest pewne – pomagał Ance robić szemrane interesy i teraz będzie miał przez to problemy - czytamy na stronie Super Expressu. 

4/4
M jak miłość Magda i Andrzej
Mat. prasowe

Myślicie, że Magda dowie się o romansie i mrocznej przeszłości Andrzeja? 

Więcej na temat M jak miłość