M jak miłość Iza
MTL Maxfilm

"M jak miłość". W serialu dojdzie do gwałtu?! Iza wyląduje z Michałem w pokoju hotelowym

M jak miłość Iza
MTL Maxfilm

Iza i Marcin w "M jak miłość" dopiero niedawno odzyskali spokój po tym, jak Olek został uniewinniony, a Artur zniknął z ich życia na zawsze. Jednak sielanka u Chodakowskich nie może trwać długo i już zapowiada się kolejny dramat. Wszystko za sprawą nowej pracy Izy w wydawnictwie, tam znajdzie się na celowniku jednego z mężczyzn, który w ten sposób będzie chciał zemścić się na Marcinie. Teraz okazuje się, że w tym wszystkim swój udział będzie miał Michał Ostrowski, dawny kochanek Joanny. Co pisarz będzie robił z Izą w pokoju hotelowym?

Iza z Michałem w pokoju hotelowym!? Dojdzie do kolejnego dramatu?

W "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie serialu mają zapowiedź kolejnego dramatu w życiu Izy. Widać tam sceny z Chodakowską i Ostrowskim. Nieprzytomna kobieta leży na hotelowym łóżku, a obok niej widać pisarza, który trzyma ją w ramionach. Czy to oznacza, że Iza i Michał będą mieli romans? Scena jest o tyle  niepokojąca, że kobieta jest wyraźnie pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Czy Ostrowski wykorzysta sytuacją i Iza znów zostanie zgwałcona?

To wszystko wygląda bardzo dramatycznie, jak wiadomo Michał wcześniej mocno starał się o uczucia Joanny i czasem przekraczała granicę. Do czego dojdzie teraz? Dowiemy się już niebawem, ale jedno jest pewne - emocji nie zabraknie!

Zobacz także: M jak miłość: Kamila przyjedzie do bistro na spotkanie z Kingą! Zduńską czekają trudne chwile

M jak miłość Iza i Marcin
MTL Maxfilm

Michał Ostrowski tym razem namiesza w życiu Izy?

M jak miłość Michał Ostrowski.
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51