M jak miłość, Ula, Iga Krefft, Arkadiusz Smoliński
EastNews
1/4
M jak miłość, Ula, Iga Krefft, Arkadiusz Smoliński
EastNews

 

Czy związek Uli i Bartka to już przeszłość? Najnowsze odcinki serialu "M jak miłość" będą decydujące dla pary. W 1409 odcinku (pierwszym po Nowym Roku) kryminalna przeszłość Lisieckiego przypomni o sobie w najmniej oczekiwanym momencie. A Bartek nie będzie potrafił odmówić "kolegom" z gangu... Czy będzie to jednorazowy wybryk, a może Bartek zostawi Ulę i wróci na przestępczą ścieżkę? Odpowiedź na kolejnym slajdzie! 

 

Zobacz też: Marcin znów spędzi noc z Izą, ale najpierw okłamie Anię!? Kolejne intrygi w "M jak miłość"!

2/4
"M jak Miłość", Iga Krefft, Ula

 

W najbliższym odcinku „M jak miłość" Bartek będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości. "Koledzy" Lisieckiego napadną na niego, gdy ten będzie kończył nocną zmianę w hurtowni. Ukochany Uli nie poradzi sobie z gangsterami. Zostanie przyparty do muru i będzie musiał zgodzić się na wzięcie udziału w napadzie. Co zamierzają okraść rabusie? Wiadomo już, że chodzi o kantor w Lipnicy... A jak na tę wiadomość zareaguje Ula? 

3/4
Iga Krefft, M jak Miłość
East News

 

Bartek nie będzie chciał wyznać Uli prawdy! Nie powie jej, że wpadł w tarapaty i być może znów trafi do więzienia. 

Wiesz, że możesz mi wszystko powiedzieć. Twoje kłopoty są moimi kłopotami... - wyzna ukochanemu Ula. 

Bartek nie chcąc narażać Ulę na niebezpieczeństwo, nie zdecyduje się na wyjawienie tajemnicy. Stwierdzi natomiast, że szczęśliwsza byłaby u boku policjanta, którego zostawiła dla niego. 

Ula, bardzo cię kocham, a z resztą muszę sobie poradzić sam. Muszę, rozumiesz... Czasami myślę, że byłabyś szczęśliwsza z tym swoim mundurowym... - powie Bartek do Uli.

4/4
Odważna stylizacja Igi Krefft na ramówce TVP
AKPA

 

Bartek pożegna się z dziewczyną i jeszcze tej samej nocy weźmie udział w napadzie. Lisiecki uratuje właściciela kantoru, a także pozwoli mu wezwać policję. Rabusie nie wybaczą zdrady Bartkowi i... postrzelą go w nogę. Czy uda mu się dotrzeć do siedliska z krwawiącą raną? 

Więcej na temat M jak miłość