Budzyński uniknie więzienia dzięki Anecie? Już w najbliższy wtorek, 4 września, widzowie będą mogli zobaczyć 1379 odcinej serialu "M jak miłość", w którym sporo emocji przyniesie wątek Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), Madzi (Anna Mucha) i Anety Kryńskiej (Ilona Janyst)! W poprzedniej odsłonie hitu prawnik wpadł w spore kłopoty- wszystko przez Karolinę (Iga Górecka), która oskarżyła go o próbę gwałtu! Budzyńskiemu grozi więzienie, ale okazuje się, że pomocną dłoń wyciągnie do niego Aneta!

Reklama

Aneta zdobędzie dowody na niewinność Budzyńskiego

Jak informuje portal superseriale.se.pl Aneta dowie się o problemach Budzyńskiego i postanowi mu pomóc. Była dziewczyna Olka spotka się z Karoliną i podstępem zdobędzie dowody, że asystentka oszukuje. Jak? Aneta powie Karolinie, że będzie zeznawać przeciwko Budzyńskiemu- wtedy Karolina wyśle ją do Joli Kaczmarek (Monika Krzywkowska). Na spotkaniu z Jolą Aneta specjalnie zmieni zdanie i stwierdzi, że jednak nie będzie zeznawać przeciwko Budzyńskiemu, ale wtedy Karolina będzie próbowała zdobyć jej zaufanie i zaprosi ją do siebie.

Aneta wykorzysta chwilę, kiedy Karolina wyjdzie z pokoju i zrobi zdjęcia dokumentów, które demaskują plan Karoliny i Joli. Kryńska nagra również swoją rozmowę podczas której młoda prawniczka przyzna, że Andrzej nic jej nie zrobił!

We wtorkowym odcinku Aneta pojedzie do Madzi i Andrzeja i przekaże im zebrane dowody.

Ona nawet drukuje sobie korespondencję z tą Kaczmarkową i potwierdzenia przelewów, czyli tak do końca sobie nie ufają. Ale teraz będzie najlepsze- powie Aneta.

Kryńska puści nagranie, na którym Karolina przyznaje, że pomiędzy nią a Budzyńskim do niczego nie doszło.

Spędziłam u niej pół dnia, żeby to zdobyć- przyzna Aneta.

Budzyński wreszcie odetchnie z ulgą a Madzia podziękuje Anecie, która do tej pory była jej największą rywalką.

Jesteście zaskoczeni zachowaniem Anety? Będziecie oglądać nowe odcinki "M jak miłość"?

Zobacz także: Gwiazdy "M jak miłość" błyszczały na ramówce TVP, ale która wyglądała najlepiej? Głosujcie w naszym PLEBISCYCIE!

Aneta pomoże Budzyńskiemu.

Instagram

Karolina w rozmowie z Aneta przyzna, że Budzyński jest niewinny.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama