Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość" Weronika Rosati stare zdjęcia w M jak miłość M jak miłość - Weronika Rosati i Krystian Wieczorek na planie serialu M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość"
Instagram
1/4
Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość"
Instagram

Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie miał dziecko z Anką Waszkiewicz (Weronika Rosati)?! Czy powrót Anki do "M jak miłość" oznacza koniec związku prawnika z Madzią (Anna Mucha)? Fanów serialu czeka spora dawka emocji!  Jak już wiemy, po 13 latach przerwy w serialu znów pojawi się Weronika Rosati- aktorka wciela się w postać Anki, która w przeszłości była zakochana w Pawle (Rafał Mroczek) i przyjaźniła się z Kingą (Katarzyna Cichopek) - była nawet  druhną na jej ślubie z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Po jakimś czasie Weronika Rosati odeszła z serialu, a jej serialowa bohaterka wyjechała na studia do Krakowa. Teraz Anka wraca i mocno namiesza w życiu... Budzyńskiego! 

Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

Zobacz także: Weronika Rosati wraca po 13 latach do "M jak miłość". Pamiętacie jej wątek w serialu i jak wtedy wyglądała?

2/4
Weronika Rosati stare zdjęcia w M jak miłość
Mat. prasowe

Weronika Rosati po 13 latach wróciła do "M jak miłość". Aktorka pochwaliła się ostatnio fotkami z planu, a teraz dowiadujemy się, że jej serialowa bohaterka mocno namiesza w życiu Magdy i Andrzeja! Dlaczego? Skąd Andrzej zna Ankę? 

Więcej informacji na następnej stronie! 

Zobacz także: "M jak miłość": Artur choruje na stwardnienie rozsiane?! Wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu! 

3/4
M jak miłość - Weronika Rosati i Krystian Wieczorek na planie serialu
Instagram

Anka przyjaźniła się nie tylko z Kingą, ale również dobrze zna się z Magdą. Niestety, już wkrótce okaże się, że łączy je znacznie więcej niż tylko znajomość ze szkoły... Jak informuje portal superseriale.se.pl w nowych odcinkach "M jak miłość" Magda dowie się, że jej partner w przeszłości miał romans z Anką! 

Czy teraz Anka i Andrzej znów się do siebie zbliżą? Zobaczcie, jak komentuje to Anna Mucha! 

4/4
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook

Anna Mucha skomentowała powrót Anki do serialu. Czy dawna znajoma Magdy rozbije jej związek z Budzyńskim?

Zdecydowanie nie życzę Madzi piekła świętego spokoju! Życzę jej tego, by się działo. Żeby Andrzej miał jak najwięcej romansów, żeby ona miała ich też jak najwięcej i żeby było jak najmniej z tego dzieci!- stwierdziła w romzowie z portalem interia.pl.

Co więcej, portal superseriale.se.pl sugeruje, że Andrzej będzie miał dziecko z kochanką! Myślicie, że związek Budzyńskiego i Magdy to przetrwa? 

Zobacz także: Kasia Cichopek miała zagrać w "M jak miłość" tylko jedną scenę, ale w serialu występuje już 18 lat! Komu to zawdzięcza?

Więcej na temat M jak miłość