Łukasz Piszczek, podobnie jak Kuba Błaszczykowski, to jeden z najbardziej skrytych piłkarzy w polskiej reprezentacji. Choć ma poukładane życie rodzinne, którym mógłby się chwalić cały czas, woli trzymać swoich bliskich z dala od świata show biznesu. Być może to w tym tkwi ich siła.

Reklama

Teraz gwiazdor zrobił wyjątek - na Instagramie pokazała piękne, rodzinne zdjęcie z wakacji w Hiszpanii. Koniecznie musicie je zobaczyć!

Łukasz Piszczek pokazał żonę Ewę i dzieci!

Łukasz Piszczek od 2009 roku jest mężem Ewy, którą poznał jeszcze w szkole średniej. Żona sportowca pochodzi z Zabrza. Na stałe mieszkają w Niemczech. Mają troje dzieci - dwie dziewczynki i chłopca. W 2011 roku na świecie pojawiła się Sara, pięć lat później - Nel. W kwietniu 2018 Łukasz doczekał się syna, Patryka. Obecnie wszyscy przebywają na zagranicznych wakacjach (podobnie jak inne piłkarskie rodziny - Lewandowscy, Szczęśni czy Borucowie). Piszczkowie wybrali słoneczną Majorkę. Widok sportowca z całą rodziną rozczulił jego fanów, a nawet Sylwię Grzeszczak, która napisała pod fotografią:

Piękne :)

Zgadzamy się!

Żona Łukasza, Ewa, nie jest bywalczynią salonów, nie zarabia na swoim Instagramie, nie chwali się dziećmi, nie udziela wywiadów. Pojawia się z mężem tylko na najważniejszych dla niego wydarzeniach.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama