Łukasz Piszczek na meczu reprezentacji Polski
East News

Łukasz Piszczek żegna się z kadrą! Spójrzcie na zdjęcie piłkarza z rodziną. Jego żona to prawdziwa piękność!

Łukasz Piszczek na meczu reprezentacji Polski
East News

Łukasz Piszczek żegna się z reprezentacją Polski! Ponad roku temu jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy ogłosił, że rezygnuje z gry w naszej kadrze. Łukasz Piszczek po niezbyt udanym dla Polaków Mundialu 2018 zdecydował, że po jedenastu latach odchodzi z reprezentacji. Od tamtej chwili piłkarz nie brał udziału w meczach kadry. Dziś jednak zrobi wyjątek i wyjdzie na boisko podczas meczu Polska-Słowenia! 

Jestem bardzo wdzięczny, że dojdzie do takiego spotkania. Drużyna wykonała świetną robotę i udało się chłopakom awansować na dwie kolejki przed końcem eliminacji. Bardzo to doceniam i cieszę się, że będę mógł zagrać. Trudno powiedzieć, czy zakręci się łezka w oku. Do momentu zejścia z boiska będę skoncentrowany. Kiedy już przyjdzie ten moment, to mam nadzieję, że będę się uśmiechał, a nie płakał- powiedział w rozmowie z TVN24.

Łukasz Piszczek należy do grona sportowców, którzy chronią swoje życie prywatne, a w sieci trudno znaleźć jego zdjęcia z rodziną. Piłkarz tylko raz pochwalił się piękną żoną i dziećmi! Zobaczcie sami.

Łukasz Piszczek pokazał żonę i dzieci

Łukasz Piszczek wziął ślub w 2009 roku- żoną piłkarza została Ewa, którą poznał w szkole średniej. Dwa lata po ślubie na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary, córeczka Sara. Pięć lat później żona Łukasza Piszczka urodziła drugą córkę, Nel. Z kolei wiosną 2018 roku urodził się pierwszy syn piłkarza, Patryk. Dumny mąż i ojciec przez wiele lat nie pokazywał w sieci zdjęć swoich bliskich, jednak kilka miesięcy temu zrobił wyjątek! Łukasz Piszczek pochwalił się rodzinną fotką z wakacji, a jego fani zobaczyli jego piękną żonę i śliczne pociechy.

Zobaczcie piękne zdjęcie Łukasza Piszczka z rodziną! Żałujecie, że piłkarz żegna się z reprezentacją Polski? My bardzo! Coś czujemy, że podczas dzisiejszego meczu nie zabraknie wzruszeń! Będziecie oglądać ostatni mecz reprezentacji Polski z udziałem Łukasza Piszczka?

Zobacz także: Myślisz, że wiesz dużo o polskiej reprezentacji?! Rozwiąż TRUDNY QUIZ!

Łukasz Piszczek pokazał swoją rodzinę.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family time 🙏😊

Post udostępniony przez Łukasz Piszczek Official (@lukaszpiszczek_lp26)

Piłkarz kończy grę w Reprezentacji Polski.

Łukasz Piszczek pokazał dzieci i żonę
 

Więcej na temat Łukasz Piszczek
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49