Ola i Rafał z "Love Island" nie są już razem
Mat. prasowe

Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. "Chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich"

Ola i Rafał z "Love Island" nie są już razem
Mat. prasowe

Ola i Rafał byli jedną z najbardziej zgodnych par w "Love Island 2". Utworzyli parę niemal na początku programu i nikt nie spodziewałby się, że ich związek po powrocie z Hiszpanii skończy się tak szybko. Uczestnik nie pozostawił złudzeń, że jego relacja z Olą to już przeszłość. Zarzucił kobiecie komercjalizację związku, mówiąc wprost: 

Już jesteśmy po programie i chciałbym mieć dziewczynę dla siebie a nie dla wszystkich

Co na to Ola? Wygląda na to, że nie przeżyła tego rozstania lekko. Zobaczcie, co napisała w sieci. 

Zobacz także: "Love Island”. Rafał potwierdził plotki o rozstaniu z Olą! Padły bardzo ostre słowa

Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. Uczestniczka jest załamana 

Ola i Rafał to zdobywcy trzeciego miejsca w drugim sezonie "Love Island". Fani pary bardzo szybko zorientowali się, że coś pomiędzy nimi może być nie tak, kiedy przestali publikować wspólne zdjęcia w sieci. Początkowo uczestniczka starała się uspokoić zmartwionych fanów, tłumacząc, że związek na odległość jest trudny ale jej relacja z Rafałem nie uległa pogorszeniu. 

Niestety, wczoraj Rafał Pietrzak ostatecznie potwierdził rozstanie z Olą Kotowską. Nie podał szczegółowych powodów rozstania, ale jednym z najważniejszych była chyba... komercjalizacja związku. Uczestnik stwierdził, że chciałby mieć więcej prywatności mimo tego, że wcześniej zdecydował się na udział w programie miłosnym i zdaje sobie sprawę, że jego sprawy sercowe interesują widzów. Wyjawił, że mają różne poglądy na ten temat z byłą partnerką, z których wynika, że Oli zależy na tym, aby związek był publiczny: 

Jednym z powodów, która dotyczy też bezpośrednio was to komercjalizacja związku. Ja za tym nie jestem, wybaczcie ale dla mnie miłość nie szuka poklasku. A komercjalizacja związku taka troszkę na siłę to po prostu robienie interesów. Szukanie rozgłosu, bo miłość dobre się sprzedaje a ja nie jestem na sprzedaż i nie chciałbym sprzedawać swojej miłości. Tak wiem, co mówię, słyszę się byliśmy w programie "Love Island" ale już jesteśmy po programie i chciałbym mieć dziewczynę dla siebie a nie dla wszystkich i to koligowało na pewno i było dużo więcej innych powodów.

W swoim oświadczeniu dodał, że o pozostałych powodach opowie Ola, jeżeli będzie miała na to ochotę, jednak szczerze wierzy w to, że wszystko pozostanie ich prywatną sprawą.

Na odpowiedź Oli Kotowskiej nie trzeba było długo czekać. Po krótkim oświadczeniu o zakończeniu relacji z Rafałem widać, że ta sytuacja sporo ją kosztuje: 

Kochani, niedługa nagram dla Was odpowiedź i ustosunkuje się do całej sytuacji. Pokażę się wam ale na chwilę obecną potrzebuję czasu sam na sam i na razie nie wyglądam ani nie czuje się na siłach. Dlatego moi drodzy, jesteśmy w kontakcie i czekajcie na więcej informacji ode mnie - napisała na Instastory

Myślicie, że zakończą tę relację w zgodzie? Rafał podkreślił, że uczucie, które zrodziło się w willi było prawdziwe i szczere, chociaż już tam pojawiły się pierwsze zgrzyty. Wyjawił, że oboje próbowali ratować ten związek ale ostatecznie postanowili się rozstać, chociaż wciąż to nie jest dla nich łatwe: . 

Pojawiły się uczucia i przywiązanie, które nie zniknie - dodał Rafał.

Co o tym sądzicie? 

Zobacz także: Sylwia Madeńska z "Love Island" o życiu erotycznym z Mikołajem! "Seks mieliśmy super"

Ola Kotowska jest załamana rozstaniem z Rafałem Pietrzakiem. Para poznała się na planie "Love Island 2". 

Love Island
Mat. prasowe

Czy Ola i Rafał powinni dać sobie jeszcze jedną szansę? 

Ola i Rafał z Love Island
mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17