Taniec z gwiazdami
East News

Sylwia Madeńska z "Love Island" o życiu erotycznym z Mikołajem! "Seks mieliśmy super"

Taniec z gwiazdami
East News

Sylwia Madeńska z "Love Island" aktualnie jest singielką, jednak jeszcze do niedawna jej życiowym partnerem był Mikołaj Jędruszczak, z którym wygrała show Polsatu. Chociaż parze nie wyszło i pojawiło się pomiędzy nimi wiele zgrzytów, to jednak - jak przyznała Sylwia w jednym z ostatnich wywiadów - ich życie erotyczne było naprawdę udane.

Zobaczcie, co na ten temat zdradziła tancerka. 

Zobacz także: "Love Island": Kryzys u Julii i Dominika?! Fani komentują: "Szybko się skończyła miłość"

Sylwia Madeńska z "Love Island" o namiętnościach z Mikołajem

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu "Love Island" byli ze sobą przez prawie rok. Ich związek przeżywał wzloty i upadki - para walczyła nawet o swoją relację uczęszczając na terapię. Niestety, pomimo prób ratowania ich uczucia, wszystko zakończyło się podczas XI edycji "Tańca z gwiazdami". Jak wiadomo, para rozstała się biorąc jeszcze udział w tanecznym show. 

Jak przyznała Sylwia Madeńska w rozmowie z "Super Expressem", ich związek nie rozpadł się przez zdradę. Tancerka jednak wspomniała, że pomimo różnicy charakterów, w sprawach łóżkowych byli dopasowani idealnie. 

Nasz związek nie rozpadł się ani przez niedopasowanie w łóżku, ani przez zdradę. Seks mieliśmy super. Rozstaliśmy się przez różnicę charakterów. Jesteśmy jak woda i ogień, ciągle się o coś ze sobą spieraliśmy, każde miało swoje racje i trochę inne priorytety – powiedziała dla "Super Expressu" Sylwia Madeńska. 

Zdaniem Sylwii Madeńskiej taniec wyzwala niesamowite pożądanie i pragnienie drugiej osoby, dlatego zdarzało się, że ona i Mikołaj wcześniej kończyli próby, aby jak najszybciej znaleźć się w sypialni!

Taniec może być sposobem na uwodzenie. Dużo par "Tańca z gwiazdami” było później parami w życiu, więc to doskonałe przykłady na to, że bliskość z drugą osobą, jej zapach i dotyk sprawiają, że w ludziach budzi się pożądanie i pragnienie drugiego człowieka, które często z parkietu przenosi się do sypialni. [...] Nasze historie na sali treningowej były bardzo różne. Zdarzało się, że siła namiętności była tak duża, że kończyliśmy wcześniej próby, żeby jak najszybciej znaleźć się w sypialni - dodała tancerka. 

Pomimo rozstania z Mikołajem i wielu zgrzytów w ich relacji, Sylwia życzy swojemu byłemu partnerowi jak najlepiej. 

Zawsze będę się dobrze wypowiadała o Mikołaju, bo jest naprawdę fajnym facetem, to że się nie dogadaliśmy, nie znaczy, że nie mamy dobrych relacji. Życzę mu jak najlepiej - powiedziała Sylwia Madeńska dla "Super Expressu". 

Spodziewaliście się takiego wyznania ze strony Sylwii? 

Love Island
East News

 

Jak wyjawiła Sylwia Madeńska "Love Island" razem z Mikołajem mieli bardzo udane życie erotyczne. Pomimo tego, różnica charakterów nie pozwoliła im na stworzenie udanego związku. Para rozstała się w trakcie udziału w "Tańcu z gwiazdami". 

Taniec z gwiazdami
East News

 

Więcej na temat Love Island Sylwia Madeńska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51