Lilka M jak miłość
Instagram

Lilka w "M jak miłość" pokona chorobę, która często ma tragiczne skutki! Kto jej w tym pomoże?

Lilka M jak miłość
Instagram

Lilka w "M jak miłość" w ostatnim czasie przeszła naprawdę wiele! Brutalny gwałt, ponowny atak i poronienie. Dziewczyna tuż przed maturą załamała się zupełnie i zamknęła w sobie. Podjęła nawet próbę samobójczą na szczęście najbliżsi w porę zareagowali. W jednym z wywiadów Monika Mielnicka, która gra postać Lilki wyznała, że jej bohaterka była pogrążona w depresji:

Lilka już nie będzie pogrążoną w depresji płaczką z Grabiny. Teraz to ona zacznie pomagać wszystkim wokół - swojej mamie, a także koleżankom Ali i Ewce. Z ofiary zmieni się w anioła stróża. Idealnie wręcz poczuje się w roli "lekarza dusz" - wyznała gwiazda "M jak miłość" w "Świecie Seriali" .

W nowym sezonie okaże się, że Lilka pokona tę ciężką chorobę i będzie gotowa pomagać innym, ale nie byłoby to łatwe gdyby nie pomoc bliskich i ogromne wsparcie ze strony Mateusza!

Lilka pokona depresję i będzie chciała studiować psychologię, aby pomagać innym?

Temat depresji z pewnością został poruszony w popularnym serialu nie bez powodu. To choroba, na którą zapada coraz więcej osób a nieodpowiednia diagnoza czy brak pomocy mogą prowadzić do tragedii. Tak było w przypadku Lilki! Po traumatycznych doświadczeniach młoda dziewczyna całkowicie załamała się, a informacja o ciąży sprawiła, że nie tylko nie chciała urodzić dziecka gwałciciela, ale też myślała o samobójstwie. 

Nastolatka na szczęście miała ogromne wsparcie ze strony Mateusza, który był przy niej bez względu na wszystko. Tylko jemu się zwierzała i mimo swojego wieku zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji. Po tym jak gwałt wyszedł na jaw Lilka mogła liczyć na wsparcie ze strony swojej matki i całej rodziny Mostowiaków. W nowym sezonie "M jak miłość" zobaczymy już całkowicie inną dziewczynę. Przejdzie ona ogromną przemianą zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną i uda jej się pokonać chorobę. Jednak doświadczenia z traumatycznym dzieciństwem i brutalnym gwałtem sprawią, że zacznie pomagać innym. Być może zdecyduje się zdać maturę i wyjechać na studia do Warszawy. Wybierze psychologię? Tego dowiemy się już we wrześniu!

Zobacz także:  Nowy sezon "M jak miłość": Michał i Leszek znów będą walczyć o Joannę!

Lilka po gwałcie i wiadomości o ciąży próbowała się zabić!

M jak miłość Lilka
Instagram

Lilka po brutalnym gwałcie znów została zaatakowana przez mężczyznę. Po tym wydarzeniu straciła dziecko!

M jak miłość: Gwałciciel powraca - odc. 1509 - emisja 7 kwietnia
Lilka przestraszona gwałcicielem

Monika Mielnicka na planie nowego sezonu "M jak miłość". Po wakacjach Lilka będzie pewną siebie kobietą, która będzie próbowała zapomnieć o tym co się stało i skupi się na pomocy innych.

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08