Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy

Lilka w "M jak miłość" pokona chorobę, która często ma tragiczne skutki! Kto jej w tym pomoże?

Lilka pokona depresję i będzie chciała studiować psychologię, aby pomagać innym?

Lilka w "M jak miłość" w ostatnim czasie przeszła naprawdę wiele! Brutalny gwałt, ponowny atak i poronienie. Dziewczyna tuż przed maturą załamała się zupełnie i zamknęła w sobie. Podjęła nawet próbę samobójczą na szczęście najbliżsi w porę zareagowali. W jednym z wywiadów Monika Mielnicka, która gra postać Lilki wyznała, że jej bohaterka była pogrążona w depresji:

Lilka już nie będzie pogrążoną w depresji płaczką z Grabiny. Teraz to ona zacznie pomagać wszystkim wokół - swojej mamie, a także koleżankom Ali i Ewce. Z ofiary zmieni się w anioła stróża. Idealnie wręcz poczuje się w roli "lekarza dusz" - wyznała gwiazda "M jak miłość" w "Świecie Seriali" .

W nowym sezonie okaże się, że Lilka pokona tę ciężką chorobę i będzie gotowa pomagać innym, ale nie byłoby to łatwe gdyby nie pomoc bliskich i ogromne wsparcie ze strony Mateusza!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Lilka pokona depresję i będzie chciała studiować psychologię, aby pomagać innym?

Temat depresji z pewnością został poruszony w popularnym serialu nie bez powodu. To choroba, na którą zapada coraz więcej osób a nieodpowiednia diagnoza czy brak pomocy mogą prowadzić do tragedii. Tak było w przypadku Lilki! Po traumatycznych doświadczeniach młoda dziewczyna całkowicie załamała się, a informacja o ciąży sprawiła, że nie tylko nie chciała urodzić dziecka gwałciciela, ale też myślała o samobójstwie. 

Nastolatka na szczęście miała ogromne wsparcie ze strony Mateusza, który był przy niej bez względu na wszystko. Tylko jemu się zwierzała i mimo swojego wieku zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji. Po tym jak gwałt wyszedł na jaw Lilka mogła liczyć na wsparcie ze strony swojej matki i całej rodziny Mostowiaków. W nowym sezonie "M jak miłość" zobaczymy już całkowicie inną dziewczynę. Przejdzie ona ogromną przemianą zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną i uda jej się pokonać chorobę. Jednak doświadczenia z traumatycznym dzieciństwem i brutalnym gwałtem sprawią, że zacznie pomagać innym. Być może zdecyduje się zdać maturę i wyjechać na studia do Warszawy. Wybierze psychologię? Tego dowiemy się już we wrześniu!

Zobacz także:  Nowy sezon "M jak miłość": Michał i Leszek znów będą walczyć o Joannę!

Lilka po gwałcie i wiadomości o ciąży próbowała się zabić!

M jak miłość Lilka
Instagram

Lilka po brutalnym gwałcie znów została zaatakowana przez mężczyznę. Po tym wydarzeniu straciła dziecko!

M jak miłość: Gwałciciel powraca - odc. 1509 - emisja 7 kwietnia
Lilka przestraszona gwałcicielem

Monika Mielnicka na planie nowego sezonu "M jak miłość". Po wakacjach Lilka będzie pewną siebie kobietą, która będzie próbowała zapomnieć o tym co się stało i skupi się na pomocy innych.

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Zobacz także
Jak dziś wygląda Franek Przybylski - pierwszy Łukasz Mostowiak w M jak miłość

Zobacz, jak dziś wygląda "pierwszy" Łukasz z "M jak miłość"! Franek Przybylski wyrósł na prawdziwego przystojniaka

Weronika Rosati w białej sukience z córką

Weronika Rosati zniknie z „M jak miłość”?! Nie wróciła na plan serialu

 

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Jak dobrze znasz Lilę i Mateusza z "M jak miłość"? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Jesteś fanem "M jak miłość" i wiesz wszystko o bohaterach uwielbianego przez widzów serialu? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz quiz z wiedzy o Lilce i Mateuszu! Sprawdź, czy pamiętasz, co działo się w wątku Mateusza Mostowiaka i jego ukochanej! Niektóre pytania są naprawdę trudne i tylko prawdziwi fani będą znali odpowiedzi! 

Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o Lilce i Mateuszu z "M jak miłość"!

Zobacz także: Szymek w "M jak miłość" to już duży chłopak! W nowym sezonie będzie go zdecydowanie więcej?

Jesteś fanem "M jak miłość" i wiesz wszystko o bohaterach uwielbianego przez widzów serialu? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz quiz z wiedzy o Lilce i Mateuszu! Sprawdź, czy pamiętasz, co działo się w wątku Mateusza Mostowiaka i jego ukochanej! Niektóre pytania są naprawdę trudne i tylko prawdziwi fani będą znali odpowiedzi!  Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o Lilce i Mateuszu z "M jak miłość"! Zobacz także:  Szymek w "M jak miłość" to już duży chłopak! W nowym sezonie będzie go zdecydowanie więcej?

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" ulegnie dużej przemianie. Wyprowadzi się z Grabiny!?
Nowy sezon "M jak miłość" to nowa Lilka! Co na to Mateusz?

Lilka w nowym sezonie " M jak miłość " przejdzie metamorfozę. Całkowicie zmieni się jej fryzura i styl ubierania, ale to nie wszystko! Żona Mateusza nie będzie już smutną, zastraszoną nastolatką, ale pewną siebie kobietą, która niesie pomoc innym! Kto stoi za przemianą Lilki? Czy dziewczyna po traumatycznych przeżyciach i przemianie zdecyduje się wyjechać z Grabiny? Nowy sezon "M jak miłość" to nowa Lilka!  Lilka mimo młodego wieku bardzo wiele przeszła. Awantury ojca alkoholika, przemoc domowa, brutalny gwałt! Dziewczynie uda się w końcu pozbierać i już jako żona Mateusza, mając ogromne wsparcie z jego strony, bardzo się zmieni. Efekt tej metamorfozy zobaczymy we wrześniu w 21. sezonie "M jak miłość". Monika Mielnicka, która wciela się w postać Lilki w "Świecie Seriali" zdradziła, co czeka jej bohaterkę: Moją bohaterkę czeka przemiana zarówno zewnętrzna - wizerunkowa, jak i wewnętrzna - duchowa. Po ślubie z Mateuszem, który okaże się dojrzałym i odpowiedzialnym chłopakiem Liliana odzyska poczucie własnej wartości. Wejdzie do rodziny Mostowiaków da jej impuls do rozwoju i wyzwolenia się z traumy po gwałcie oraz po przemocy domowej ze strony ojca alkoholika - powiedziała Monika Mielnicka w "Świecie Seriali".  Młoda aktorka w rozmowie z magazynem dodała też, że jej postać stanie się pomocna dla bliskich i będzie "lekarzem dusz"! Czy to oznacza, że Lilka nie porzuci marzeń o studiach i zdecyduje się na kierunek bliski jej doświadczeniom życiowym i wybierze psychologię? Lilka już nie będzie pogrążoną w depresji płaczką z Grabiny. Teraz to ona zacznie pomagać wszystkim wokół - swojej mamie, a także koleżankom Ali i Ewce. Z ofiary zmieni się w anioła stróża. Idealnie wręcz poczuje się w roli "lekarza dusz"...

Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
Barbara w "M jak miłość" poważnie zachoruje! To przez dramat w życiu Lilki i Mateusza?!
Barbara w "M jak miłość" rozchoruje się przez wnuka? Co dalej z seniorką rodu Mostowiaków?

Barbara w „ M jak miłość ” jako seniorka rodu stara się pomagać i zawsze służy radą. Jednak to, czego dowie się o swoim wnuku sprawi, że żona Lucjana może poważnie się rozchorować. W 1509. odcinku serialu Mateusz posunie się do kradzieży, aby zdobyć pieniądze dla Lilki i zostanie przyłapany. To wtedy dziewczyna wyzna, że została zgwałcona . Najpierw powie o tym Marysi, a potem swojej matce. W jaki sposób o sprawie dowie się Barbara? Czy jej serce wytrzyma po tak dramatycznej informacji? "M jak miłość": Barbara zachoruje po informacji o gwałcie Lilki? Barbara bardzo przeżywa problem każdego członka rodziny Mostowiaków. Jest załamana, że jej wnuk Mateusz w ostatnim czasie bardzo skomplikował sobie życie, ale nie wie, że to wszystko przez dramat, jakiego doświadczyła Lilka. Kłamstwa, przyłapanie na kradzieży, ciąża - te wszystkie informacje sprawiły, że babcia Basia mocno przeżywa obecną sytuację Mateusza. A jak zareaguje na wieść o brutalnym gwałcie na dziewczynie wnuka? Zdrowie seniorki rodu nie jest już najlepsze, dlatego Marysia i Mateusz będą obawiali się, że informacja o gwałcie na Lilce, którego dokonał ratownik medyczny pracujący z Rogowską, całkowicie ją załamie. Z obawy, że serce Barbary mogłoby nie wytrzymać takiego wstrząsu, zanim poinformują ją o tragedii dziewczyny, najpierw przygotują grunt pod tę trudną rozmowę. Czy ich plan się powiedzie? A może kobieta odkryje prawdę w inny sposób!? Tego dowiemy się już w kwietniowych odcinkach. Zobacz także:   W "M jak miłość" policja nie odnajdzie zwłok Artura, ale Olek i tak trafi do więzienia! Barbara załamie się na wieść o dramacie Lilki i Mateusza! Lilka, aby bronić Mateusza powiedziała, co ją spotkało!  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner