Lilka w "M jak miłość" w ostatnim czasie przeszła naprawdę wiele! Brutalny gwałt, ponowny atak i poronienie. Dziewczyna tuż przed maturą załamała się zupełnie i zamknęła w sobie. Podjęła nawet próbę samobójczą na szczęście najbliżsi w porę zareagowali. W jednym z wywiadów Monika Mielnicka, która gra postać Lilki wyznała, że jej bohaterka była pogrążona w depresji:

Reklama

Lilka już nie będzie pogrążoną w depresji płaczką z Grabiny. Teraz to ona zacznie pomagać wszystkim wokół - swojej mamie, a także koleżankom Ali i Ewce. Z ofiary zmieni się w anioła stróża. Idealnie wręcz poczuje się w roli "lekarza dusz" - wyznała gwiazda "M jak miłość" w "Świecie Seriali" .

W nowym sezonie okaże się, że Lilka pokona tę ciężką chorobę i będzie gotowa pomagać innym, ale nie byłoby to łatwe gdyby nie pomoc bliskich i ogromne wsparcie ze strony Mateusza!

Lilka pokona depresję i będzie chciała studiować psychologię, aby pomagać innym?

Temat depresji z pewnością został poruszony w popularnym serialu nie bez powodu. To choroba, na którą zapada coraz więcej osób a nieodpowiednia diagnoza czy brak pomocy mogą prowadzić do tragedii. Tak było w przypadku Lilki! Po traumatycznych doświadczeniach młoda dziewczyna całkowicie załamała się, a informacja o ciąży sprawiła, że nie tylko nie chciała urodzić dziecka gwałciciela, ale też myślała o samobójstwie.

Nastolatka na szczęście miała ogromne wsparcie ze strony Mateusza, który był przy niej bez względu na wszystko. Tylko jemu się zwierzała i mimo swojego wieku zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji. Po tym jak gwałt wyszedł na jaw Lilka mogła liczyć na wsparcie ze strony swojej matki i całej rodziny Mostowiaków. W nowym sezonie "M jak miłość" zobaczymy już całkowicie inną dziewczynę. Przejdzie ona ogromną przemianą zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną i uda jej się pokonać chorobę. Jednak doświadczenia z traumatycznym dzieciństwem i brutalnym gwałtem sprawią, że zacznie pomagać innym. Być może zdecyduje się zdać maturę i wyjechać na studia do Warszawy. Wybierze psychologię? Tego dowiemy się już we wrześniu!

Zobacz także: Nowy sezon "M jak miłość": Michał i Leszek znów będą walczyć o Joannę!

Zobacz także

Lilka po gwałcie i wiadomości o ciąży próbowała się zabić!

Instagram

Lilka po brutalnym gwałcie znów została zaatakowana przez mężczyznę. Po tym wydarzeniu straciła dziecko!

Lilka przestraszona gwałcicielem

Monika Mielnicka na planie nowego sezonu "M jak miłość". Po wakacjach Lilka będzie pewną siebie kobietą, która będzie próbowała zapomnieć o tym co się stało i skupi się na pomocy innych.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama