Znamy przyczynę śmierci Przemysława Wałęsy. Co się stało?
EastNews
Newsy

Lech Wałęsa PIERWSZY RAZ o śmierci syna! Dodał wzruszający wpis

Co napisał były prezydent?

Lech Wałęsa pierwszy raz zabrał głos w sprawie śmierci swojego syna, Przemysława! Na Facebooku byłego prezydenta pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym Wałęsa dziękuję za pamięć i wsparcie w tak trudnym dla jego rodziny czasie.

 

Lech Wałęsa pierwszy raz o śmierci syna

Syn Lecha Wałęsy, Przemysław, zmarł zmarł 8 stycznia 2017 roku. Cztery lata przed śmiercią podjął walkę z chorobą alkoholową. Prokuratora na prośbę rodziny nie chce ujawniać przyczyn śmierci Przemysława Wałęsy, jednak mówi się o "niezdrowym trybie życia". Do tej pory Lech Wałęsa nie zabierał głosu w sprawie śmierci syna. Dziś na jego Facebooku pojawiło się krótkie oświadczenie:

Dziękuję wszystkim, którzy łączyli się w bólu w tym trudnym dla nas okresie. LW - napisał Lech Wałęsa.

Zobacz także: Maria Wiktoria występowała w TzG, a Jarosław jest politykiem. Kim są i co robią dzieci Lecha Wałęsy?

 

Lech Wałęsa o śmierci syna.

Lech Wałęsa o śmierci syna

 

Przemysław Wałęsa zmarł w styczniu 2017 roku. Miał 43 lata. 

Przemysław Wałęsa miał 43 lata.
EastNews

Doda z mikrofonem
Fleszstyle
Doda na... sympozjum w Szczyrku! Uwagę przyciągała jej sukienka ZDJĘCIA
Doda na... sympozjum w Szczyrku! Uwagę przyciągała jej sukienka ZDJĘCIA
Znamy przyczynę śmierci Przemysława Wałęsy. Co się stało?
EastNews
Newsy
Znana jest przyczyna śmierci Przemysława Wałęsy. Co się stało?
Co mówią nieoficjalne informacje?

W niedzielę 8 stycznia zmarł syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy - Przemysław Wałęsa. W poniedziałek w Gdańsku przeprowadzono jego sekcję zwłok, aby ustalić przyczyny śmierci.    ZOBACZ NAJNOWSZE:   Lech Wałęsa w poruszającym wpisie o zmarłym synu "Jestem mu to winien jako ojciec"   Prokuratura nie chce podać bezpośredniej przyczyny, ale według "Wyborczej Trójmiasto", powodem miał być "niezdrowy tryb życia". Przyczyny śmierci Przemysława Wałęsy Według doniesień "Wyborczej", przyczyną śmierci Przemysława Wałęsy był "niezdrowy tryb życia". - Mogę jedynie potwierdzić, że sekcja wykluczyła przestępcze działanie osób trzecich - powiedziała GW prok. Tatiana Paszkiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.  Zobacz też:  Syn Lecha Wałęsy, Jarosław, potwierdził śmierć swojego brata: "Pozostajemy w ogromnym bólu". Wydał oświadczenie​   Syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy został znaleziony w niedzielę w swoim mieszkaniu w Gdańsku przez jednego z członków rodziny. Na miejsce przyjechało pogotowie. Około godziny 20 poinformowano, że Przemysław Wałęsa nie żyje.   Przemysław Wałęsa był jednym z ośmiorga dzieci Danuty i Lecha Wałęsów. W tym roku skończyłby w tym roku 43 lata P racował w straży granicznej. Był żonaty, miał dwóch synów. W przeszłości mial kłopoty z prawem za jazdę po pijanemu.   Zobacz także:  Maria Wiktoria występowała w TzG, a Jarosław jest politykiem. Kim są i co robią dzieci Lecha Wałęsy?   Przemysław Wałęsa nie udzielał się publicznie. To zdjęcie zrobiono 13 lat temu.   Przemysław Wałęsa miałby w tym roku skończyć 43 lata.

Lech Wałęsa, Przemysław Wałęsa
EastNews
Newsy
Syn Lecha Wałęsy, Jarosław, potwierdził śmierć swojego brata: "Pozostajemy w ogromnym bólu". Wydał oświadczenie
To smutna wiadomość.

Jarosław Wałęsa potwierdził śmierć swojego brata, Przemysława. W niedzielny wieczór media przekazały smutne informacje o śmierci 43-letniego syna Lecha Wałęsy. Według doniesień RMF FM ciało mężczyzny zostało znalezione przez jednego z członków rodziny w jego domu w Gdańsku. Kilka godzin później Radio Zet donosiło, że po wstępnych badaniach policja wykluczyła udział osób trzecich w śmierci Przemysława Wałęsy. Jeszcze dziś ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Jarosław Wałęsa potwierdził śmierć brata.  Rodzinny dramat potwierdził na swoim profilu na Facebooku Jarosław Wałęsa. Syn byłego prezydenta w imieniu swoich bliskich zamieścił w sieci krótki wpis w którym prosi o uszanowanie prywatności w tak trudnym dla nich czasie.    Zobacz też: Kim są i co robią teraz dzieci Lecha Wałęsy? W związku ze śmiercią Przemysława, Naszego Syna, Brata, pozostajemy w ogromnym bólu po Jego odejściu. W tym trudnym czasie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. - Rodzina  - napisał na oficjalnym profilu na Facebooku. Kim był Przemysław Wałęsa?   Przemysław Wałęsa urodził się w 1974 roku jako trzeci z kolei z ośmiorga dzieci Danuty i Lecha Wałęsów. Polacy kojarzą go ze sprawą "pomroczności jasnej". Tym bowiem podczas procesu w 1995 roku jego obrońca tłumaczył spowodowanie przez młodego Wałęsę wypadku w stanie nietrzeźwym. Ostatecznie został za to skazany na rok i 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu. W 2003 roku znów skazano go za jazdę po pijanemu na rok w zawieszeniu na trzy lata. Zatrzymany do kontroli drogowej miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Przemysław Wałęsa pracował w straży granicznej. Był żonaty, miał dwóch synów. We wrześniu ub. roku jednemu z nich - Dominikowi, postawiono zarzuty w związku z atakiem z nożem na dziewczynę. Według mediów miał ją zranić w nogę, po...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner