Kuba Wojewódzki o ciąży Anny Wendzikowskiej
ONS

Wojewódzki skomentował ciężarną Wendzikowską. Nie będzie zadowolona z takiej oceny

Kuba Wojewódzki o ciąży Anny Wendzikowskiej
ONS

Baby boom w polskim show-biznesie nadal trwa. Co prawda najgłośniejsza ciąża, Małgorzaty Kożuchowskiej, została już rozwiązana, ale przed nami jeszcze kilka porodów. Ostatnio na świat przyszło także potomstwo Natalii Lesz i Ady Fijał. Na szczęśliwe rozwiązanie czeka również dziennikarka "Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska. Zobacz: Wendzikowska zdradziła płeć dziecka. Wybrała już nawet imiona

Reporterka na początku starała się ukrywać błogosławiony stan, ale gdy już brzuszek zaczął być coraz bardziej widoczny chętnie zaczęła chwalić się swoimi ciążowymi krągłościami. Na medialnych imprezach również coraz częściej podkreśla swoje kształty, a jej profile społecznościowe zalewa fala zdjęć. Oczywiście nie umknęło to uwadze zawsze czujnemu Kubie Wojewódzkiemu, który skomentował aktyność Wendzikowskiej w swoim felietonie w "Polityce":

Anna Wendzikowska, niegdyś ponętna aktorka, a obecnie nie mniej ponętna dziennikarka, nie ustaje w informowaniu nas o etapach swego życia intymnego. Zaczęło się od bolesnych miesiączek, poprzez kolejne etapy ciąży, a na imionach dla dzieci skończywszy. Czy tylko ja mam wrażenie, że jej ciąża zaczyna być popularniejsza od niej?


Zobacz: Anna Wendzikowska wyeksponowała ciążowy brzuszek na imprezie FleszaCiężarna Wendzikowska we Włoszech:

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48