Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację! Ile zapłacisz za obiad u króla TVN-u? Niektóre ceny zwalają z nóg!

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

W ostatnim czasie wiele gwiazd zdecydowało się na dodatkowe biznesy. Maja Bohosiewicz założyła własną markę odzieżową. Nergal z powodzeniem prowadzi barber shop. Z kolei Julia Kamińska zainwestowała w branżę beauty i otworzyła własny salon fryzjerski. Kuba Wojewódzki również poszedł w ich ślady. Zamiast inwestować w kolejne nieruchomości, zdecydował się otworzyć... restaurację! Jak wygląda to miejsce? Zobaczcie sami!

Kuba Wojewódzki otworzył restaurację w Warszawie

O tym, że Kuba Wojewódzki planuje otworzyć w stolicy restaurację, wiedzieliśmy od dawna. Celebryta oraz jego wspólnik wybrali bardzo atrakcyjną lokalizację. Założona przez nich knajpa znajduje się na warszawskim Powiślu, czyli ulubionej dzielnicy dziennikarza, gdzie mieści się również jego mieszkanie. Ich lokal nazywa się Niewinni Czarodzieje 2.0, co jest nawiązaniem do głośnego filmu Andrzeja Wajdy z lat 60., do którego scenariusz napisali Jerzy Skolimowski oraz Jerzy Andrzejewski. Dlaczego akurat do niego?

To najbardziej nieoczywisty film Andrzeja Wajdy. Opowiada o ludziach kochających określony styl życia - modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. No, może z wyjątkiem tych zobowiązań - tłumaczy Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki zdążył pochwalić się już na Instagramie zdjęciami ze swojego nowego miejsca. Niewinni Czarodzieje 2.0 to knajpa utrzymana w surowym, loftowym klimacie. Za dnia jest to restauracja. Z kolei wieczorem to miejsce zamienia się w klub, gdzie z pewnością będzie można spotkać samego Kubę.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał nową dziewczynę?! "A może rzucić wszystko i tutaj założyć rodzinę"

Ceny w restauracji Kuby Wojewódzkiego

Wbrew pozorom idąc na obiad do restauracji Kuby Wojewódzkiego nie zostawimy w niej całej pensji. Przykładowo, za sałatkę warzywną z sosem sojowym zapłacimy jedyne 12 zł. Z kolei chłodnik z awokado i zieloną papryką będzie nas kosztował 23 zł. Oczywiście są również dania, za które zapłacimy nieco więcej. Tu przykładem może być popisowe danie szefa kuchni, czyli wykwintny antrykot, który kosztuje aż 190 zł!

Skusicie się na obiad w knajpie Kuby? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Kuba Wojewódzki jest dumny ze swojej załogi

Tak wyglądało otwarcie nowej restauracji Kuby Wojewódzkiego

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak że tak 👈🔥🎼

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Kuba Wojewódzki do tej pory inwestował głównie w nieruchomości. Teraz zamarzył o własnej knajpie. Czy to miejsce się utrzyma?

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08