Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kuba Wojewódzki o śmierci Anny Przybylskiej
Newsy

Wojewódzki uderza w serwis, który podał nieprawdziwą informację o śmierci Ani Przybylskiej! Tak OSTRO dawno nie było!

Wojewódzki uderza w serwis, który podał nieprawdziwą informację o śmierci Ani Przybylskiej! Tak OSTRO dawno nie było!

Kuba Wojewódzki zastanawia się, czy serwis plotkarski Pudelek przeprosił rodzinę Anny Przybylskiej, kiedy to w lipcu 2014 roku podał nieprawdziwą informację o jej śmierci (aktorka zmarła w październiku). Sprawa do dziś budzi ogromne kontrowersje.

Przybylska, Doda, Majdan, Szelągowska... Ich show-biznesowe małżeństwa trwały najkrócej! Rekordzista wytrwał zaledwie... kilka miesięcy!

Czy serwis plotkarski przeprosił rodzinę Anny Przybylskiej?

W lipcu wyżej wymieniony serwis podał niepotwierdzoną i nieprawdziwą informację, że Anna Przybylska nie żyje. Notka natychmiast zniknęła z portalu, jednak informacja rozprzestrzeniła się w całej sieci, dotarła również do rodziny aktorki, która zapowiedziała, że sprawę skieruje do sądu. Kancelaria Romana Giertycha, która zajęła się sprawą, złożyła do sądu pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawcy Pudelka. Anna Przybylska domagała się zadośćuczynienia w wysokości 300 tys. zł. Na początku pełnomocnik portalu w odpowiedzi na pozew napisał:

Nie może być mowy o jakimkolwiek naruszeniu dóbr osobistych osoby publicznej na skutek publikacji o jej śmierci spowodowanej określoną chorobą. Nie może być też mowy o naruszeniu prywatności, albowiem tego typu informacje należą do sfery publicznej  - mówił Łukasz Rdzeń, radca prawny.

Jakiś czas temu wydawca portalu zmienił jednak zdanie i obiecał, że zgodzą się na warunki aktorki:

W imieniu wydawcy serwisu Pudelek.pl pragnę raz jeszcze wyrazić głębokie ubolewanie z powodu publikacji (…), w dniu 16 lipca br., nieprawdziwej informacji, której skutki boleśnie dotknęły Panią Annę Przybylską i Jej Najbliższych” - czytaliśmy w oświadczeniu serwisu. 

Kubie Wojewódzkiemu to nie wystarcza. Wciąż zastanawia się czy serwis w odpowiedni sposób przeprosił rodzinę Anny Przybylskiej:

Jak myślicie ? Przeprosili rodzinę Ani ? 
Jak myślicie ? Przeprosili dzieci Ani ?
Jak myślicie ?
Czytając ten serwis, reklamując sie tam, wspieracie takich ludzi ... - napisał na Facebooku.

Zobacz także: Wzruszający post Krystyny Jandy o Annie Przybylskiej. Wystarczyło jedno zdanie...

 

Kuba wciąż zastanawia, się czy portal przeprosił rodzinę Anny Przybylskiej.

Kuba Wojewódzki o śmierci Anny Przybylskiej

 

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku.

Anna Przybylska za wcześnie umarła

Renata Kaczoruk w dresie
Newsy
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wciąż walczą z paparazzi! Wezwali nawet policję ZDJĘCIA
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wciąż walczą z paparazzi! Wezwali nawet policję ZDJĘCIA

Zrobiło się nieprzyjemnie...

Ojciec Anny Przybylskiej zmarł na raka
ONS
Newsy
Tabloid przeprasza za wiadomość o śmierci Przybylskiej. Rodzina dostanie odszkodowanie
Jaką kwotę otrzymają spadkobiercy?

Chociaż od śmierci Anny Przybylskiej minął już tydzień, nie milką echa afery sprzed ponad dwóch miesięcy. Chodzi o publikację z 16 lipca , w której ogłoszono odejście gwiazdy. Nieprawdziwa informacja wywołała wówczas ferment w mediach, a sama aktorka podobno z żalem przyjęła doniesienia tabloidu. W imieniu Anny głos zabrał wówczas jej partner Jarosław Bieniuk ( czytaj więcej ) . Agentka Przybylskiej wystosowała oświadczenie do mediów , w którym zapewniła wówczas, że informacje o śmierci jej podopiecznej są nieprawdziwe. Nie obyło się bez przeprosin i oczywiście kary finansowej. Jak donoszą WirtualneMedia.pl, do sądu wpłynął pozew przeciwko tabloidowi z żądaniem zadośćuczynienia w kwocie 300 tysięcy złotych . Anna Przybylska zastrzega sobie prawo podjęcia odpowiednich kroków prawnych przeciwko Redakcji w oddzielnym trybie - czytamy na aniaprzybylska.com   Wczoraj "Gazeta Wyborcza" poinformowała, że wydawca tabloidu w odpowiedzi na pozew stwierdził, że „nie może być mowy o jakimkolwiek naruszeniu dóbr osobistych osoby publicznej na skutek publikacji o jej śmierci spowodowanej określoną chorobą”. Kilka godzin później wydawca zmienił zdanie przyznając się do błędu, jednocześnie wyrażając chęć wypłacenia roszczeniowej kwoty spadkobiercom zmarłej aktorki . Aby ugoda została podpisana sąd musi najpierw dopuścić spadkobierców Anny Przybylskiej do następstwa prawnego w toczącym się postępowaniu . Zobacz: Pieńkowska i Czarnecki finansowali leczenie Przybylskiej Najpiękniejsze zdjęcia Anny Przybylskiej:

Roman Giertych o procesie Anny Przybylskiej z Pudelkiem
ONS
Newsy
Przybylska poprosiła Giertycha o pomoc w walce z tabloidem: Jej dzieci dowiedziały się o śmierci od rówieśników
Polityk ujawnia przebieg procesu o uśmiercenie gwiazdy

Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej jako ojciec radzi sobie świetnie. Sportowiec chce poświęcać dzieciom jak najwięcej czasu, a ostatnio zawiesił nawet swoją karierę piłkarską. Ostatnio bardzo wzruszył się, kiedy oglądał program Kuby Wojewódzkiego.  Zobacz:  Bieniuk oglądał program Wojewódzkiego. Wzruszył się, kiedy Piasek wspominał Przybylską Pomimo, że od śmierci aktorki minęło już trochę czasu to nie cichną echa o jej procesie z portalem Pudelek.pl, który uśmiercił gwiazdę podczas,gdy ona walczyła z ciężką chorobą. Przybylska podkreślała, że ta informacja bardzo dotknęła jej rodzinę i dlatego pozwała serwis internetowy. Jej pełnomocnikiem został Roman Giertych, który właśnie postanowił wyjawić kulisy całej afery i zapowiedział, że wydawca z pewnością poniesie konsekwencje tej publikacji. Na swoim profilu na Facebooku napisał: W połowie zeszłego roku portal "Pudelek" podał nieprawdziwą informację o śmierci Anny Przybylskiej. Zwróciła się wówczas do mnie z prośbą, abym poprowadził Jej sprawę przeciwko wydawcy tego portalu. Podanie tego "newsa" przez portal dotknęło Ją do głębi, gdyż do końca wierzyła, że wygra z chorobą. Mówiła mi wówczas, że bardzo tą informacją dotknięte zostały również Jej dzieci, które dowiedziały się o rzekomej śmierci matki od rówieśników. Pozwaliśmy portal o zadośćuczynienie w kwocie 300000 złotych. Po śmierci Ani Przybylskiej wydawca portalu ze względu na nacisk opinii publicznej ogłosił, że zapłaci całość roszczenia pozwu. Zwróciliśmy się więc do wydawcy, aby oświadczenie o uznaniu powództwa przedstawił do sądu. Do dnia dzisiejszego tak się nie stało.  Dzisiaj z kolei rozpoczyna się kolejny proces z udziałem dzieci gwiazdy: Jutro natomiast rozpoczyna się proces, gdzie w miejsce matki wstąpiły Jej dzieci. Wydaje mi się, że jeżeli można gdzieś...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner