Anna Przybylska w reklamie Play
YouTube

Z OSTATNIEJ CHWILI: Anna Przybylska żyje! Jest oficjalny komentarz

Anna Przybylska w reklamie Play
YouTube

AKTUALIZACJA, 5 PAŹDZIERNIKA 2014: Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą. Na oficjalnej stronie aktorki opublikowano oświadczenie, w którym poinformowano o jej odejściu. Szczegóły tutaj, a także w specjalnej zakładce: "Anna Przybylska nie żyje". Redakcja AfterParty.pl wyraża najszczersze kondolencje dla rodziny i najbliższych przyjaciół gwiazdy.

*****

Anna Przybylska nie żyje?! Taką informację przekazał jeden z portali internetowych. Na szczęście szybko okazała się ona "tylko" niesmaczną plotką, a aktorka wciąż ma się dobrze. Na blogu Agnieszki Jastrzębskiej pojawił się oficjalny komentarz agentki aktorki, Małgorzaty Rudawskiej.

Informacje opublikowane o śmieci Anny Przybylskiej są nieprawdziweDodajmy, że kilka dni temu Przybylska i Bieniuk świętowali 13-lecie związku, a zdjęciem pochwalili się na Instagramie (zobacz). Smutne, że tabloid pominął ważny element jakim jest weryfikacja tak poważnej wiadomości.


Ani Przybylskiej życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: "Chciałabym jeszcze pożyć. Byłam u spowiedzi"

AKTUALIZACJA: Oficjalny komentarz Anny Przybylskiej i oświadczenie w sprawie publikacji portalu tutaj. Swoje oburzenie wyraził też Jarosław Bieniuk - czytaj więcej.Anna Przybylska nie żyje


Ostatnie publiczne wyjście Ani Przybylskiej:

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36