Kuba Wojewódzki nabija się z ciąży Joli Rutowicz
Akpa

Wojewódzki kpi z ciąży Rutowicz: Powinni jej zabronić

Kuba Wojewódzki nabija się z ciąży Joli Rutowicz
Akpa

Jola Rutowicz w pewnym momencie zniknęła z polskiego show-biznesu i wyjechała do USA. Ostatnio wróciła na warszawskie salony z nową fryzurą i zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że spodziewa się dziecka. Przypomnijmy: Jola Rutowicz zostanie mamą

Wiadomość oczywiście nie przeszła bez echa, a celebrytka osiągnęła swój cel - znowu wszyscy o niej piszą. Ogłoszenie błogosławionego stanu Joli nie umknęło też uwadze Kuby Wojewódzkiego, który wykorzystał ją do tego, aby ponownie zakpić sobie z Rutowicz. Znany z bezkompromisowych wypowiedzi showmen w nowym numerze "Polityki" napisał:


Jolanta Rutowicz ogłosiła, że jeśli ona wszystko dobrze rozumie, to na bank będzie mamą. Cywilizacja wymyśliła dawno temu zapis prawny, karzący za umyślne pozbawienie życia. Może niektórzy powinni być karani za nieumyślne spowodowanie życia?


To już nie pierwszy taki żart z ciąży Rutowicz. W ostatnim programie "Na językach" padło zdanie, że show-biznes "nie może doczekać się narodzin małego źrebaka". Myślicie, że to już przesada czy wizerunek Joli sam prowokuje takie wypowiedzi?

Zobacz też ciężarną Jolę Rutowicz bez makijażu pozującą w pościeli:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39