Party Stories
Kuba Wojewódzki i Dorota Wellman
EOS
Newsy

Kuba Wojewódzki czepia się Doroty Wellman! A do tej pory deklarował, że... ją kocha. Co się zmieniło?

Kuba Wojewódzki żartuje z Doroty Wellman! Dziennikarz tym razem nie oszczędza nawet swojej koleżanki ze stacji, choć jeszcze niedawno deklarował w swoim programie: "Dorota wiesz, że cię kocham!". Tylko, że nam akurat tym razem wcale nie jest do śmiechu...

Dorota Wellman dokonała inwazji na stację TTV. Poprowadzi tam dwa nowe programy. Jeden z nich to "Dzień, w którym pojawiła się forsa": potrzebujące rodziny znajdą pod swoimi drzwiami sporą sumę. Dorota pomoże im znaleźć sklep Lidla - napisał w "Polityce". 

Gwiazdor TVN "pije" do formuły nowego programu Wellman, w którym dziennikarka będzie pomagać (wyłącznie na prośbę uczestników) mądrze wydać sprezentowane środki. (Zobacz: 10 pomysłów na to, jak oszczędzać na jedzeniu). 

 

Czyżby Kuba pozazdrościł dziennikarce TVN licznych kontraktów? Choć przypomnijmy, że Dorota Wellman zrzekła się gaży za reklamy ze swoim udziałem. A może jest zazdrosny raczej o to, że ona "przeprowadziła inwazję" na TTV, a on nie... Kuba w nowym sezonie ma zaledwie jeden program w telewizji, a Dorota Wellman aż trzy ("Dzień Dobry TVN", "Anatomia głupoty według Doroty Wellman" oraz "Dzień, w którym pojawiła się forsa").

 

A wy kogo wolicie oglądać?

 

ZOBACZ: To Dorota Wellman czy jej sobowtór?! Największa sensacja ramówki TVN

 

Dorota Wellman została gwiazdą stacji TTV.

Dorota Wellman w czarnej bluzce

 

Kuba Wojewódzki na ramówce TVN

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazda Agenta zastąpiła Dorotę Wellman w reklamie
ONS
Newsy
Gwiazda "Agenta" zastąpiła Dorotę Wellman w reklamie popularnego sklepu! ZDJĘCIA
Dorota Wellman będzie nadal prowadzić DDTVN
Newsy
Czy Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"? Mamy komentarz!

Dziś ukazały się sensacyjne wiadomości na temat Doroty Wellman i jej zniknięcia z "Dzień dobry TVN"! Powód? Wellman ma podobno poważne problemy z barkiem, jak donosi "Fakt". Kontuzja odnowiła się po latach, a dziennikarce ma pomóc tylko operacja. Przez to Wellman ma mieć przerwę w pracy.    Zobacz:  Dorota Wellman: „Mnie gówno obchodzi, kto z kim sypia, tylko jakim jest człowiekiem!". Co się stało?   Dorota Wellman nie znika z Dzień Dobry TVN! Zapytaliśmy PR programu, czy to prawda. Dorota będzie prowadzić wydania DDDTVN jak zwykle. Nie jest planowana przerwa w grafiku - otrzymaliśmy odpowiedź od Joanny Górskiej, szefowej PR TVN. Zobacz też:  To Dorota Wellman czy jej sobowtór?! Największa sensacja ramówki TVN   Dorota Wellman   ma przejść operację barku już pod koniec lutego,  czytamy w "Fakcie". Zabieg, nazywam artroskopią, jest niezbędny, by pomóc dziennikarce pozbyć się bólu i innych dolegliwości, związanych z kontuzją. A dolegliwości, według gazety, są straszne. Opowiadała w pracy, że przez bark nie mogła nawet spać. To jakiś koszmar – czytamy w "Fakcie". Na razie nie wiadomo czy historia z barkiem pani Doroty jest prawdą. Ale jedno jest pocieszające na pewno  - nie zniknie ze śniadaniówki.   Zobacz także:  Dorota Wellman o swoich uzależnieniach: „To jest choroba! Nie potrafię przestać”   Dorota Wellman od lat tworzy duet w Dzień dobry TVN z Marcinem Prokopem.    Dorota Wellman ma też program w TTV -  "Dzień w którym pojawiła się kasa".

Dorota Wellman wygryzła Małgorzatę Rozenek
ONS
Newsy
Wellman poprowadzi drugą edycję "Piekielnego Hotelu"? Jest komentarz dziennikarki
Ma wszystkie cechy, które przyciągną widzów

Ostatnio wokół Małgorzaty Rozenek zrobiło się naprawdę gorąco. Po udziale gwiazdy w "Project Runway" Kuba Wojewódzki i Marcin Tyszka niezbyt pochlebnie wypowiedzieli się na jej temat. Ona jednak się tym nie przejmuje, a na ten temat głos zabrała osoba z otoczenia Rozenek. Zobacz:  Dlaczego Wojewódzki i Tyszka krytykują Rozenek? Otoczenie gwiazdy ma swoją teorię Dzisiaj pojawiły się kolejne informacje uderzające w Małgorzatę Rozenek. Tabloid "Na żywo" podaje, że program "Piekielny Hotel" traci widzów, co spowodowane jest osobowością prowadzącej. Pojawiły się nawet informacje, że drugą edycję ma poprowadzić Dorota Wellman . Dziennikarka posiada wszystkie cechy, które przyciągnęłyby widzów: Dorota była brana pod uwagę, gdy kompletowaliśmy ekipę do pierwszej serii "Piekielnego Hotelu". Miała wielu zwolenników, bo jest wygadana, potrafiłaby zakląć, ale też przytulić, gdy trzeba. To ciepła babka, którą widzowie uwielbiają. Małgorzata zaś, choć piękna i perfekcyjna, jest chłodna, co niestety przebija przez ekran - zdradził pracownik stacji.  Jak się okazuje informacje te są nieprawdziwe, a Wellman skwitowała to w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN": Jasne, tak jest. Jeszcze "Małych gigantów". Co tam jeszcze zostało? "Mamy Cię", "Mam Talent"... Kto to wymyślił? Którą wolicie? Zobacz na Polki.pl:  Ekskluzywny wywiad z Dorotą Wellman     Małgorzata Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner