Kuba Wojewódzki i Dorota Wellman
EOS

Kuba Wojewódzki czepia się Doroty Wellman! A do tej pory deklarował, że... ją kocha. Co się zmieniło?

Kuba Wojewódzki i Dorota Wellman
EOS

Kuba Wojewódzki żartuje z Doroty Wellman! Dziennikarz tym razem nie oszczędza nawet swojej koleżanki ze stacji, choć jeszcze niedawno deklarował w swoim programie: "Dorota wiesz, że cię kocham!". Tylko, że nam akurat tym razem wcale nie jest do śmiechu...

Dorota Wellman dokonała inwazji na stację TTV. Poprowadzi tam dwa nowe programy. Jeden z nich to "Dzień, w którym pojawiła się forsa": potrzebujące rodziny znajdą pod swoimi drzwiami sporą sumę. Dorota pomoże im znaleźć sklep Lidla - napisał w "Polityce". 

Gwiazdor TVN "pije" do formuły nowego programu Wellman, w którym dziennikarka będzie pomagać (wyłącznie na prośbę uczestników) mądrze wydać sprezentowane środki. (Zobacz: 10 pomysłów na to, jak oszczędzać na jedzeniu). 

 

Czyżby Kuba pozazdrościł dziennikarce TVN licznych kontraktów? Choć przypomnijmy, że Dorota Wellman zrzekła się gaży za reklamy ze swoim udziałem. A może jest zazdrosny raczej o to, że ona "przeprowadziła inwazję" na TTV, a on nie... Kuba w nowym sezonie ma zaledwie jeden program w telewizji, a Dorota Wellman aż trzy ("Dzień Dobry TVN", "Anatomia głupoty według Doroty Wellman" oraz "Dzień, w którym pojawiła się forsa").

 

A wy kogo wolicie oglądać?

 

ZOBACZ: To Dorota Wellman czy jej sobowtór?! Największa sensacja ramówki TVN

 

Dorota Wellman została gwiazdą stacji TTV.

Dorota Wellman w czarnej bluzce

 

Kuba Wojewódzki na ramówce TVN

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Dorota Wellman
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47