Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Julia Pogrebińska i Rafał Maserak odpadli w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Tańca z gwiazdami" odpadła Julia Pogrebińska!

Byli najsłabsi?

Półfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" to było ogromne wyzwanie dla trzech par. Tatiana Okupnik i Tomasz Barański mocno trenowali przed dzisiejszym odcinek, co obserwowała nasza kamera. Zobacz: Tak Okupnik i Barański trenują do półfinałowego odcinka "TzG"

W tym odcinku gwiazdy zatańczyły po dwa tańca, z czego jeden w trójkach. To było dodatkowe utrudnienie, ponieważ dołączył nowy tancerz lub tancerka, a więc choreografia była bardziej skomplikowana. Jurorzy mieli trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wszyscy spisali się fantastycznie, ale w walce o Kryształową Kulę mogły zmierzyć się tylko dwa duety. Zgodnie z decyzją widzów z programem pożegnali się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak!

Słuszna decyzja?

Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Sienkiewicz. Wygrała "Taniec z gwiazdami", ale straciła miłość.
 

All-ONS_2085670-DDW.jpg

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: "Taniec z Gwiazdami" wygrali Krzysztof Wieszczek oraz Agnieszka Kaczorowska
To było gorący wieczór!

Za nami ostatnie już, finałowe starcie o Kryształową Kulę! Właśnie zakończył się ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami 3", w którym o główną nagrodę walczyły dwie pary - Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. To była bardzo zacięta rywalizacja! Pary szły łeb w łeb, w każdym kolejnym tańcu prezentując mistrzowski poziom taneczny oraz dostarczając jury i publiczności cudownych wrażeń estetycznych. Zobacz też: Tak wyglądał półfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" [FOTO] Ostatecznie zwycięstwo przypadło duetowi - Krzysztof Wieszczek oraz Agnieszka Kaczorowska. Emocje podczas show dodatkowo podgrzał występ Cleo oraz samej Edyty Górniak! Gratulujemy! Uważacie, że wygrali słusznie? Zobacz na Polki.pl: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy  

Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
To był gorący odcinek

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Dziś wszyscy fani show czekali nie tylko na występy swoich ulubionych gwiazd, ale i występ Grzegorza Hyżego. Wszystko przez Agnieszkę Popielewicz, która również pojawiła się w show. Przypomnijmy: Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji? Dzisiejszy odcinek został poświęcony życiu zawodowym i prywatnym wszystkich partnerów tańczących gwiazd. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Tatiana Okupnik i Tomasza Barański, którzy zachwycili swoim jive'm. Tak wyglądała punktacja po wszystkich odcinkach: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 39 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 38 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 34 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 30 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko - 28 pkt Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 27 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 26 pkt. Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 25 pkt. Z programem pożegnała się zaś Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Tuż po wynikach, wszystkie pary zostały podzielone na dwie grupy, które zostały wybrane przez dwie najlepsze pary wieczoru, aby w przyszłym tygodniu zatańczyć grupowo. Grupa Tatiany Okupnik (najlepsza w dzisiejszym odcinku): Ewa Kasprzyk i Jan Kliment Krzysztof Wieszczek  i Agnieszka Kaczorowska Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko Grupa Julii Pogrebińskiej (druga w dzisiejszym odcinku): Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno Ada Fijał i Krzysztof Hulboj Kto podobał się wam najbardziej? Zobacz: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy Gwiazdy w TzG:

Tatiana Okupnik zatańczyła ze złamanym żebrem
ONS
Newsy
Tatiana Okupnik ma poważną kontuzję. Pomimo bólu zatańczyła w Tańcu z Gwiazdami
Na parkiecie nie zabrakło łez

Podczas wczorajszego odcinka " Tańca z Gwiazdami " jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji. Niestety z tanecznym show Polsatu pożegnały się aż dwie pary. Swój ostatni taniec wykonali Ada Fijał i Grzegorz Łapanowski . Zobacz: Grzegorz Łapanowski i Ada Fijał odpadli z TzG. Kto okazał się najlepszy? Okazuje się również, że ostatni odcinek TzG był wielkim wyzwaniem dla Tatiany Okupnik . Piosenkarka razem z Tomaszem Barańskim zatańczyła walc wiedeński, który wzruszył Iwonę Pavlović . Jurorka nie mogła ukryć łez po wystąpieniu pary. Wielkie emocje udzieliły się także samej Tatianie, która jak się okazało zatańczyła pomimo złamanego żebra. - T atiana nie chciała żebym zabierał głos w tej sprawie, ale ja dziękuję, że w ogóle dzisiaj tu jest, bo tańczy ze złamanym żebrem . Przepraszam musiałem to powiedzieć - zdradził Tomasz Barański. Swoją sytuację skomentowała również Okupnik, która porównała się do sportsmenki Justyny Kowalczyk. - Justyna Kowalczyk biegła ze złamaną stopą, to Okupnik może pośmigać w tańcu - żartowała przez łzy gwiazda. Para zdobyła 38 pkt. za swój taniec. Podobał walc wiedeński w wykonaniu Tatiany Okupnik? Zobacz na Polki.pl: Tatiana Okupnik z krótkimi włosami      

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner