Blizna księżniczki Eugenii Księżniczka Eugenia pokazała ogromną bliznę na plecach podczas ślubu Księżniczka Eugenia pokazała ogromną bliznę na plecach podczas ślubu Księżniczka Eugenia pokazała ogromną bliznę na plecach podczas ślubu Suknia ślubna księżniczki Eugenii
Blizna księżniczki Eugenii
Co się stało?!
1/6
Blizna księżniczki Eugenii

 

Księżniczka Eugenia na swoim ślubie wyglądała olśniewająco w pięknej kreacji z długim trenem i tiarą na głowie, którą otrzymała od swojej babci, królowej Elżbiety II. Ale wszyscy spostrzegawczy na pewno zauważyli na jej plecach sporą bliznę, ciągnącą się od łopatek aż po szyję. Co się stało? Dlaczego księżniczka pokazała ją całemu światu? Poznajcie historię!

 

Zobacz także: Meghan Markle nie była w humorze na ślubie Eugenii! Wyciekło nagranie! Wszystko przez byłe Harry'ego?

 

2/6
Księżniczka Eugenia pokazała ogromną bliznę na plecach podczas ślubu
EastNews

 

Księżniczka Eugenia zdecydowała się na suknię z dekoltem w kształcie litery V na plecach. Okazuje się, że panna młoda specjalnie chciała uwidocznić swoją bliznę. Powstała ona po operacji skoliozy, kiedy Eugenia miała 12 lat. W ten sposób arystokratka chciała pokazać wsparcie dla innych osób, którzy również cierpią na skoliozę, ale również podziękować personelowi medycznemu, który zajął się nią kilkanaście lat temu! 

Brawa!

 

Zobacz: Plejada gwiazd na ślubie księżniczki Eugenii! Siostra Kate, Pippa, z OGROMNYM brzuszkiem!

3/6
Księżniczka Eugenia pokazała ogromną bliznę na plecach podczas ślubu
EastNews


Blizna księżniczki Eugenii stała się prawdziwą sensacją na wyspach! Ale zagadka szybko została rozwiązana. Czy na miejscu panny młodej również pokazałybyście bliznę na plecach? 

 

Zobacz: Książę William też ma bliznę na twarzy! Wiążę się z czymś naprawdę dramatycznym

 

4/6
Księżniczka Eugenia pokazała ogromną bliznę na plecach podczas ślubu
EastNews

 

Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka odbył się 12 października 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Na uroczystości pojawiła się cała plejada gwiazd - m.in. Demi Moore, Liv Tyler, Ellie Goulding, ale również Meghan Markle, Księżna Kate oraz królowa Elżbieta II.

 

Zobacz: Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii. Kolor jej sukienki odwrócił uwagę nawet od... panny młodej!

5/6
Suknia ślubna księżniczki Eugenii
6/6
Suknia ślubna księżniczki Eugenii
East News
Więcej na temat księżniczka Eugenia