Księżniczka Charlotte  w sukience
Instagram

Księżniczka Charlotte znów rozrabia! Kate i William będą mieli z nią kłopoty?

Księżniczka Charlotte  w sukience
Instagram

Lubi pokazywać język, gonić za piłką a także... ciężko jej utrzymać sekret w tajemnicy! Księżniczka Charlotte to niezła łobuziara, która w przyszłości może sprawić spore kłopoty królewskiej rodzinie. 4-latka nie szczególnie przepada za paparazzi, choć ostatnio dla nich zatańczyła! Wideo z tańczącą córeczkę Kate jest hitem w sieci. Tylko spójrzcie!

Charotte zatańczyła w oknie 

Księżniczka Charlotte uwielbia płatać rodzicom figle, jednak który 4-latek tego nie robi? ;) Dziewczynka jest pełna energii i ciężko jej zachowywać się poważanie, szczególnie, że większości oficjalnych uroczystości jeszcze nie rozumie. Córka Kate i Williama zdaje sobie jednak sprawę, że "jest kimś ważnym". Bo gdziekolwiek się nie pojawi towarzyszą jej paparazzi, a przecież inne dzieci tak nie mają!  

Charlotte nie przepada za fotoreporterami i ostatnio np. na regatach pokazała im język! Nieco wcześniej zatańczyła dla nich w oknie. Nie wiadomo, czy był to specjalny występ dla oczekujących sensacji dziennikarzy czy dziewczynka po prostu wygłupiała się. Wideo z tańczącą w oknie księżniczką bije rekordy popularności. Zobaczcie jak księżniczka wygłupia się. 

Księżniczka Charlotte to jedyna córka Williama i Kate. Królewska para Cambridge ma jeszcze dwóch synów: starszego Georga i młodszego Louisa. Prawnuczka królowej Elżbiety w przyszłości ma spore szanse zasiąść na królewskim tronie. Księżniczka jest 4. w kolejce do tronu po swoim starszym bracie. Przed Georgem jest oczywiście jeszcze ojciec William i dziadek Karol.

Książęca para Cambridge nie powiedziała jeszcze dzieciom o ich przyszłości. Zarówno George i Charlotte nie wiedzą, że zostaną królem i królową.

Myślicie, że księżniczka będzie sprawiać kłopoty?

Księżniczka pokazała język! 

Charlotte pokazuje język

Charlotte z bratem Georgem.

Księżniczka Charlotte
East News

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36