Księżna Meghan trzyma Harry'ego za ramię Księżna Meghan trzyma Harry'ego za ramię Meghan Markle i książę Harry w wizytą w Gaelic Athletic Association
Księżna Meghan trzyma Harry'ego za ramię
1/4
Księżna Meghan trzyma Harry'ego za ramię

 

Czy na oficjalnym zdjęciu z chrzcin księcia Louisa, które niedawno obiegło świat, księżna Meghan i książę Harry złamali protokół? Dopiero teraz fani dopatrzyli się pewnego szczegółu - a mianowicie tego, że księżna Sussex trzyma swojego męża za ramię! Warto więc przypomnieć, że to dość niezwyczajna sytuacja, gdyż członkowie rodziny królewskiej rzadko kiedy okazują sobie w taki sposób uczucia, nawet na rodzinnych zdjęciach. Protokół zabrania im jednak trzymania się za ręce i innych tego typu gestów podczas oficjalnych spotkań dyplomatycznych. Dlatego więc pozwolili sobie na taką czułość?


Zobaczcie sami!

 

Zobacz: Kate inspiruje się Meghan? Księżna w sukience Dolce & Gabbana wygląda jak Markle! POJEDYNEK

2/4
Księżna Meghan trzyma Harry'ego za ramię

 

Księżna Meghan pozwoliła sobie złapać Harry'ego za ramię. Zwróćcie uwagę na to, że Camilla Parker nie trzyma księcia Karola w ten sposób. Ciężko jednak mówić o złamaniu protokołu w tym przypadku, w końcu to rodzinna fotografia na pamiątkę. To jednak i tak wyjątkowa sytuacja - od dwudziestu lat takiego gestu nie było na oficjalnym portrecie rodziny królewskiej. 

 

Gorzej, jeśli Meghan nie trzyma się zasad etykiety podczas oficjalnych spotkań. A to zdarzało się już nie raz.

 

Zobacz: Zbyt odważna kreacja, brak bielizny i jeszcze dotykanie Harry'ego - WSZYSTKIE wpadki Meghan Markle!

 

3/4
Meghan Markle i książę Harry w wizytą w Gaelic Athletic Association
East News

 

Rodzina królewska nie może okazywać sobie uczuć podczas oficjalnych spotkań - wówczas jest w pracy i reprezentuje monarchię, dlatego każdy taki gest od razu jest wyłapywany i krytykowany. Dla księżnej Meghan to jednak trudne i dlatego często pozwala sobie na dotykanie Harry'ego.

 

Zobacz: Ta cecha Meghan Markle zachwyca królową Elżbietę II! Dlatego lubi ją bardziej niż księżną Dianę!

4/4
East News

 

Księżna Sussex na szczęście nie przejmuje się krytyką, choć ta spotyka ją na każdym kroku. Cóż, przed nią jeszcze wiele pracy i nauki. 

 

Zobacz: Meghan Markle popłakała się podczas Wimbledonu! Co się stało?!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle