Kate i Meghan Markle pojawiły na tegorocznym Wimbledonie! Obie księżne wspólnie obejrzały finałową rozgrywkę pomiędzy Sereną WIlliams i Angelique Kerber. Następnego dnia księżna Cambridge po raz drugi pojawiła się na trybunach, tym razem w towarzystwie męża, księcia Williama.

 

Księżna Kate
East News

 

Więcej: Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa! Kogo zabrakło?

 

Drugiego dnia Wimbledonu 2018 księżna Kate miała na sobie kanarkowożółtą sukienkę od Dolce & Gabbany. Wyglądała zachwycająco, nawet pozując u boku lider Partii Konserwatywnej oraz premier Wielkiej Brytanii Theresy May. Nic dziwnego – projekty włoskiego duetu zawsze robią duże wrażenie (nawet mimo wielu skandalicznych wypowiedzi samych projektantów), szczególnie, że za swoją sukienkę Kate musiała zapłacić aż 4620 zł. 

 

Kate w żółtej sukience
East News

 

Więcej: Modne sukienki na lato i wiosnę 2018 - najnowsze trendy prosto z wybiegów największych domów mody

 

  Oczywiście, nie po raz pierwszy Kate pokazała się w żółtej kreacji. Ale na swój najnowszy look księżna postawiła zaledwie parę dni po tym jak w bardzo podobnej sukience pokazała się Meghan Markle!

   

  Meghan Markle w zółtej sukience
  East News

   

  Więcej: Która sukienka na lato jest najlepsza?

   

   Słoneczna sukienka wygląda bardzo podobnie do żółtej stylizacji Meghan, którą księżna Sussex miała na sobie na spotkaniu z młodzieżą z krajów Brytyjskiej Wspólnoty Narodów zaledwie parę dni temu. Wówczas Markle miała na sobie suknię bez rękawów z dekoltem w łódkę projektu Brandona Maxwella (6340 zł), stylisty Lady Gagi.

    

   Meghan Markle w zółtej sukience
   East News

    

   Więcej: Ta cecha Meghan Markle zachwyca królową Elżbietę II! Dlatego lubi ją bardziej niż księżną Dianę!

    

   Uważacie, że Kate inspirowała się swoją szwagierką? 

    

   Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle