Księżna Kate z Louisem Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa
Księżna Kate z Louisem
Zobaczcie je!
1/5
Księżna Kate z Louisem

 

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej z chrztu najmłodszego członka - księcia Louisa. Ceremonia odbyła się w Londynie już tydzień temu. Na uroczystości pojawili się najbliżsi księżnej Kate i księcia Williama - m.in. siedmioro chrzestnych małego chłopca, ale również księżna Meghan z Harry'm oraz książę Karol z Camillą. 

 

Kto pojawił się na rodzinnych zdjęciach, a kogo zabrakło? Zobaczcie zdjęcia autorstwa Matta Holyoaka, fotografa, który rok temu zrobił zdjęcia królowej Elżbiecie i księciu Filipowi z okazji 70. rocznicy ślubu.

 

Zobacz: Rozbił bank! Książę Harry kupił Louisowi na chrzest WYJĄTKOWY prezent! Niestety, długo z niego nie skorzysta :)

 

2/5
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa
Matt Holyoak

 

Na jednym ze zdjęć widzimy Kate i Williama w towarzystwie dzieci oraz rodziny księcia - taty, księcia Karola i Camilli oraz brata, Harry'ego z żoną, Meghan Markle. W dniu chrzcin księcia Louisa cały świat porównywał obie księżne i ich stylizacje. Która z nich wyglądała lepiej?

 

Zobacz: Chrzest księcia Louisa - mamy WIDEO i ZDJĘCIA! Zobacz, jak wyglądała Kate i Meghan!

 

3/5
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa
Matt Holyoak

 

Księżna Kate podczas chrzcin swoich dzieci zawsze wybiera kreacje w białym lub kremowym kolorze z domu mody Alexandra McQueena. Dlaczego? 

 

Zobacz: Księżna Kate na chrzcinach swoich dzieci w niemal identycznych stylizacjach. Ale która z nich była najlepsza?

 

4/5
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa
Matt Holyoak

 

Tu Kate i William z prawię wszystkimi gośćmi na chrzcinach Louisa. Na oficjalnym zdjęciu są m.in. rodzice księżnej Kate oraz jej siostra, Pippa, z mężem. Zabrakło królowej Elżbiety II. Dlaczego? W dniu uroczystości monarchini przygotowywała się na wizyty dyplomatyczne, m.in. tą Donaldem Trumpem. Rodzina doszła w tej sprawie do porozumienia już wcześniej. 

 

Zobacz: Dzieci księżniczki Wiktorii skradły show podczas jej urodzin!

5/5
Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa
Matt Holyoak

 

Nas i tak jednak zachwycają dzieci - Charlotte i George! ;) Czy to najsłodsze rodzeństwo świata? :)

 

Zobacz: Dzieci księżniczki Wiktorii skradły show podczas jej urodzin!