Kate w niebieskim komplecie bez rajstop Kate w niebieskim komplecie bez rajstop Kate w niebieskim komplecie bez rajstop Kate w niebieskim komplecie bez rajstop
Nie tylko Meghan zalicza wpadki!
1/5

 

W ostatnich tygodniach księżna Kate mogła odetchnąć z ulgą. Cała uwaga skupiła się na Meghan Markle, która wyszła za mąż za księcia Harry'ego i od tego momentu jej każdy ruch śledzą... wszyscy. A skoro śledzą to i oceniają. Nic więc dziwnego, że w mediach co chwila pojawia się wieść, że Meghan załamała królewski protokół lub po prostu zaliczyła modową wpadkę. 

 

Zobacz: 

 

 

Wydawać by się mogło, że starsza stażem na brytyjskim dworze Kate królewski protokół jest w stanie wyrecytować nawet o trzeciej w nocy. Ale i jej nadal zdarzają się małe wpadki i niedociągnięcia. Szczegóły w naszej galerii.

 

Zobacz: Kate w McQueenie czy Meghan w Diorze? Która wyglądała lepiej na stuleciu sił powietrznych? POJEDYNEK

2/5
Kate w niebieskim komplecie bez rajstop

 

Wczoraj w Londynie odbyły się wielkie obchody 100-lecia RAF, czyli Royal Air Force (siły lotnicze Wielkiej Brytanii). Na uroczystości w Opactwie Westminsterskim nie mogło zabraknąć więc członków rodziny królewskiej, w tym oczywiście księżnej Kate, która notabene powinna jeszcze odpoczywać na urlopie macierzyńskim. Chciała jednak towarzyszyć mężowi podczas tego wydarzenia.

 

3/5
Kate w niebieskim komplecie bez rajstop

 

Nie można więc podejrzewać jej o złe intencje, ale brytyjskie media wychwyciły fakt, że księżna Kate nie miała na sobie rajstop. A to już łamanie etykiety. Na szczęście fani żony Williama mają dla niej mnóstwo wyrozumiałości i stają w jej obronie. W sukience marki Alexander McQueen wyglądała bowiem i tak świetnie!

 

Zobacz: Torebki Diany, Kate i królowej Elżbiety nie są zwyczajnymi dodatkami...

 

4/5
Kate w niebieskim komplecie bez rajstop

 

Na szczęście Kate coraz rzadziej musi mierzyć się z ostrymi ocenami brytyjskiej prasy czy specjalistów od protokołu królewskiego, jednak od momentu ślubu Meghan z Harry'm, jest ciągle porównywana do swojej szwagierki. 

 

Zobacz: Meghan Markle kontra księżna Kate - która LEPIEJ wyglądała na chrzcie Louisa?

5/5
Kate w niebieskim komplecie bez rajstop

 

Jak oceniacie jej stylizację w skali 0-10? 

 

Zobacz: Co łączy kreacje, które zakłada księżna Kate na chrzty swoich dzieci?

Więcej na temat Księżna Kate